CZK
Ověřeno EDB
Certyfikat EDB
Napisz do nas

Napisz do nas

limes@limes.cz

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

+420 461 618 580

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Adres

Nemcice 160
Nemcice 561 18

LIMES Litomysl s.r.o.

W sklepie internetowym LIMES Litomyšl można kupić różnego rodzaju oryginalne ocynkowane szklarnie, szklarnie foliowe, cieplarnie, kompostery, grille wodne, krawężniki ogrodowe i inny dodatkowy asortyment produkowany w Czechach.

Wykonujemy szklarnie ogrodowe w wielu różnych wzorach. Od najprostszych i najtańszych po luksusowe szklarnie z drzwiami dzielonymi na wysokość, żaluzjową wentylacją, dużymi półkami i stołami do uprawy. Cynkowana ogniowo konstrukcja szklarni jest certyfikowana na obciążenie 150 kg / m2. Dodatkowo można ją pokryć lakierem proszkowym w dowolnym kolorze. Szkło szklarniowe ze wzorem stosowane jest głównie jako wypełnienie. Szkło to zapewnia idealne rozpraszanie promieni słonecznych, więc nie ma potrzeby ich zacieniania. Dodatkowo do szklarni dostarczamy również poliwęglan komórkowy lub szkło hartowane bezpieczne, które ma 5 razy większą wytrzymałość niż zwykłe szkło.
Jako akcesoria można dokupić automatyczne otwieracze, rynny, różne rodzaje ogrzewania szklarni i nie tylko. Dostarczamy również stelaże do szklarni, pełnowartościowy zamiennik fundamentów betonowych. Transport szklarni na terenie całej Republiki Czeskiej jest bezpłatny.
Krawężniki ogrodowe umożliwiają oddzielenie trawnika od klombu. Dzięki przegubowym połączeniom stworzysz pożądany kształt. Dzięki krawędzi spływu można kosić trawnik kosiarką ogrodową bez użycia kosiarki sznurkowej.
Oryginalny czeski produkt - grill wodny nada potrawom chrupiącą skórkę, ale dodatkowo mięso jest dużo bardziej soczyste niż przy normalnym grillu. Ale aspekt zdrowotny jest również bardzo ważny. Wytwarza się tu znacznie mniej substancji rakotwórczych niż przy zwykłym grillowaniu.

Kompostowniki ocynkowane ogniowo są z pewnością najsilniejsze na rynku. Dzięki temu ich żywotność jest znacznie dłuższa niż w przypadku plastikowych. Kompostery można łatwo grupować. Więc składujesz odpady roślinne w jednym, w drugim wyrzuciłeś już gotowy kompost.
Produkcja własnych wyrobów jest naszym głównym programem produkcyjnym.
moreless

OBRAZKI


Kontakty

LIMES Litomysl s.r.o.
Nemcice 160
Nemcice 561 18
GPS: 49°53′22.42″ N, 16°20′27.02″ E

49°53′22.42″ N, 16°20′27.02″ E

QR kód firmy LIMES Litomyšl s.r.o.
Strona (witryna) internetowa LIMES Litomysl s.r.o.

Strona (witryna) internetowa

LIMES Litomysl s.r.o.
limes.cz

Adres

Adres

Nemcice 160
Nemcice 561 18

limes@limes.cz
+420 461 618 580

Prosimy o kontakt formą pisemną

captcha