Transform, a.s. Lazne Bohdanec
Zpracovani recyklovanych plastu


Transform a.s. Lázně Bohdaneč od 1992 roku zajmuje się przetwarzaniem - recyklingiem odpadów tworzyw sztucznych ze źródeł komunalnych i przemysłowych. Jest to zakład efektywnego wykorzystania odpadów, które trafiały na wysypiska śmieci. Głównym materiałem rdzenia jest TRAPLAST.

Oferujemy:
- podniesione klomby
- kompostery
- plastikowe ławki
- plastikowe profile ogrodzeniowe, ogrodzenia
- nawierzchnia trawiasta
- deska ryflowana - taras
- chodnik i krawężnik z kwietnikiem
- schody ogrodowe, palisady
- lekka podstawa ogrodzenia
- profile plastikowe
- plastikowe kwadratowe płytki
- korytka kablowe
- palety transportowe
- odpływ kanalizacyjny
- wstawki sufitowe

Dostarczone odpady tworzyw sztucznych są starannie sortowane ręcznie na określone frakcje według rodzaju produktu i materiału z jakiego zostały wykonane. W tym przypadku materiały inne niż z tworzyw sztucznych, takie jak przedmioty metalowe, szkło, papier, guma i tym podobne, są oddzielane od materiałów z tworzyw sztucznych.

Już posortowane odpady tworzyw sztucznych są najpierw przygotowywane przez kruszenie i mielenie, a następnie frakcję folii przez aglomerację, czyli obróbkę cieplną folii na granulki. W kolejnej fazie mieszanka produkcyjna o takim składzie i właściwościach jest z nich mieszana, co zapewni jej dobrą urabialność i wymaganą jakość wyrobów. Ta mieszanina jest dalej homogenizowana, topiona i prasowana do metalowych form, gdzie finalny produkt nabiera kształtu. Technologia przetwarzania tworzyw sztucznych jest sucha. Podczas przetwarzania nie powstają żadne odpady, woda lub wydychane powietrze tego rodzaju i składu, które zagrażają środowisku. Produkcja jest zgodna ze wszystkimi obowiązującymi w niej przepisami prawnymi.

Działalność firmy Transform Lázně Bohdaneč jest w całości ukierunkowana na ekologię. Przetwarza odpady z tworzyw sztucznych, które w przeciwnym razie trafiłyby na wysypiska lub do spalarni. W ten sposób powraca do surowców obiegowych, które są wytwarzane z nieodnawialnych zasobów naturalnych. Naszym zamiarem jest sukcesywne poszerzanie asortymentu produktów, doskonalenie ich jakości i właściwości użytkowych, tak aby poszerzać możliwości ich zastosowania.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Transform, a.s. Lazne Bohdanec Zpracovani recyklovanych plastu
Strona (witryna) internetowa
Transform, a.s. Lazne Bohdanec
www.recyklace.cz
Adres

Adres

Na Luzci 659
Lazne Bohdanec 533 41

obchod@recyklace.cz
+420 466 921 068

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha