TETRONIK v.d.


Prokopa Holeho 183, Terezin 411 55
Czeski producent sprzętu do opracowywania i przetwarzania obrazu, systemów obecności, dostępu i gastronomii.

Opracowywanie i obrazowanie sprzętu i systemów obsługi
mają szeroki zakres zastosowań wszędzie tam, gdzie przybywa większa liczba klientów, bez względu na to, czy są to ludzie, czy na przykład samochody lub ciężarówki w centrach logistycznych lub MOT. Dzięki nim nie muszą stać niewygodnie w kolejkach, ale komfortowo spędzać czas.

- QTRONIK - skuteczne narzędzie do identyfikacji klienta i kierowania do odprawy. Obejmuje KIOSEK (QVL) do wystawiania biletów, wyświetlania hal i liczników (QDH i QDP), kontrolowany przez program sterujący (QWIN). System pomaga również łatwo poruszać się po budynku. Pozwala także klientom zamawiać przez Internet. Dokładne monitorowanie pomaga również ocenić działania poszczególnych pracowników.

- minisystemy wejściowe (DPTRONIK, IVM) - tylko informują klientów, czy mogą wejść. mogą być uzupełnione wiadomościami tekstowymi dotyczącymi liczników.

- zegar cyfrowy - stanowi odpowiednie uzupełnienie systemów obecności i połączeń

- multimedialne kioski informacyjne, panele, elektroniczne tablice ogłoszeń
- ekrany dotykowe.

Systemy obecności i dostępu
służy głównie do rejestrowania przyjazdów i odlotów pracowników. Oczywiście istnieją dokładne dowody i oceny, które stają się dokładną i rozstrzygającą podstawą do obliczania wynagrodzeń pracowników.
Integracja systemu dostępu z systemem obecności zwiększa bezpieczeństwo w budynkach i kontroluje przemieszczanie się ludzi w miejscu pracy.
- Terminale obecności - biometryczne, bezkontaktowe, frekwencja kontaktów
- Jednostki dostępowe - sterowanie główne, wtórne, autonomiczne
- Obecność pracowników

Systemy odpraw dla centrów logistycznych.

Systemy gastronomiczne
proste rozwiązanie do zamawiania i wydawania posiłków do masowego cateringu w szkole i stołówkach. Jednocześnie tworzy dokumenty do fakturowania przyjętych posiłków.

Systemy pozwalają zamawiać posiłki w dowolnym momencie z wyprzedzeniem, wybierać z menu i dokonywać płatności za pomocą karty lub żetonu.
Towar powyżej limitu można zapłacić w kasie. Oczywiście znów są dokumenty do biura płac.

Rozwój, produkcja, sprzedaż, niestandardowe rozwiązania i wsparcie serwisowe dla wszystkich powyższych produktów.

Produkty
  • systemy alarmowe i systemy ostrzegawcze, systemykamerowe ( telewizji przemysłowe) , systemy sygnalizacji pożar , technologia bezprzewodowa , czujnik powodzi
  • zabezpieczenie objektów , ochrona osób i mienia, technika zabezpieczenia, systemy alarmowe , systemy parkingowe, szlabany i kołowroty
  • komponenty elektroniczne , przyrządy pomiarowe , urządzenia nawigacyjne , zasilacze , transformatory , tranzystory , akcesoria okablowania

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha