SEVEROCESKA PAPIRNA, s. r.o.
Vyroba a prodej sede strojni lepenky


  • recykling odpadów, gospodarka z odpadami, utylizacja odpadów, tworzywa sztuczne, sortowanie papieru, sortowanie szkła, białego metalu,sortowanie szkła kolorowego ,kolekcja baterii

  • działalność w zakresie składki śmiecis, złomowisko, sortowanie odpadów, gospodarka z odpadam , ekologiczne usuwanie wraków

  • produkcja wyrobów papierowych, tektura, papier do pakowania, kartony, pudełka na prezenty , laminowane tektury
Nasza firma NORTH BOHEMIA PAPER, s r.o. z Novosedlice zajmuje się produkcją i sprzedażą kartonu lub tektury. Kupujemy również, a następnie przetwarzamy makulaturę, niszczymy również.

Obecna produkcja koncentruje się na produkcji gładkiej płyty maszynowej. Możesz wybierać spośród kilku kolorów (szary, brązowo-szary, brązowo-brązowy, biało-szary) i gramatur (300 - 900 g / m2). Oferujemy również tekturę z kartonu gładkiego oraz opakowania z kartonu gładkiego i kartonu z wełną „E” (mikrofale).

Kartony:
- klejone
- specjalne (odporne na starzenie)
- klejone (backed)

Kupujemy makulaturę od minimalnej masy 100 kg. Przyjmujemy gazety, czasopisma, ulotki, zużytą tekturę falistą (wkładki, pudełka) i mieszany makulaturę. Nie akceptujemy tapet, papierów laminowanych z polietylenu i aluminium ani kserokopiarek.

Zajmujemy się także niszczeniem dokumentów papierowych, które w naszym kraju są bezpłatne. Twoje dokumenty zostaną całkowicie zniszczone w wirówce.
Papier jest mokro podzielony na pojedyncze włókna, dzięki czemu dokumenty są całkowicie fałdowane. Włókna wykorzystamy również do wytworzenia nowego produktu.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SEVEROCESKA PAPIRNA, s. r.o. Vyroba a prodej sede strojni lepenky
Strona (witryna) internetowa
SEVEROCESKA PAPIRNA, s. r.o.
www.sevpap.cz
Adres

Adres

Bystricka 29
Novosedlice 417 31

jana.trpis@sevpap.cz
+420 417 571 934

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha