DESTILA, s.r.o.


Kastanova 435/127, Brno 620 00

W przypadku słowackiej prezentacji słowa kluczowe:
produkcja sprzętu technologicznego dla browarów i gorzelni, kotły gazowe Brno

Nasza spółka zajmuje się indywidualną produkcją maszynową wykonaną na zamówienie. Nasze produkty mogą być stosowane w przypadku sprzętu żywnościowego głównie w branży browarnictwa i przemysłu gorzelnianego.

Sprzęt do produkcji piwa:
W branży piwowarskiej już ponad czterdzieści lat angażujemy się w dziedzinie filtracji piwa. Minibrowary restauracyjne są w ciągu ostatnich pięciu lat dominują w naszym programie produkcyjnym. Dostarczane są one w różnych wariantach wykonania. Oferujemy również niezbędne akcesoria, takie jak pojemniki na ciepłą i zimną wodą, beczki do nalewania piwa, pojemniki na drożdże, stacje CIP, zmywarki beczek KEG, sprężarki powietrza, jednostki chłodnicze itd.
Większość naszych minibrowarów znajduje się w Rosji i dziś stanowi to ponad połowę naszego eksportu. Z biegiem czasu z sukcesem weszliśmy na rynek Słowacji, Polski, Kazachstanu, Tadżykistanu, Ukrainy, Azerbejdżanu i Wietnamu.

Sprzęt do produkcji napojów alkoholowych i owocowych wyrobów spirytusowych:
W czasie powstania naszej firmy był to jedyny program produkcyjny.

Gorzelnie i destylarnie owocowe:
Oferujemy dwa rodzaje urządzeń. Tradycyjne urządzenie z kadzią surowców i kolumną rektyfikacyjną oraz nowoczesna jednostka z naczyniem podstawowym i trzypiętrową kolumną rektyfikacyjną.

Sprzęt do produkcji piwa bezalkoholowego:
W ramach programu produkcyjnego posiadamy zautomatyzowane urządzenie do destylacji próżniowej, które usuwa z piwa alkohol, gdy zawartość alkoholu jest mniejsza niż 0, 05%. Chociaż w tym przypadku główny produkt to piwo bezalkoholowe, produktem ubocznym jest bardzo dobry destylat piwny.

Filtracja:
Jesteśmy tradycyjnym producentem filtrów okrzemkowych stosowanych w browarach, podczas produkcji wina oraz do innych celów.

Filtry:
-sitowe
-świecowe
-stabilizacyjne
-do zimnej pasteryzacji.

Ogrzewanie:
Kotły gazowe produkujemy ponad czterdzieści lat. Utrzymujemy pozycję lidera na rynku jako producenci kotłów stacjonarnych o mocy do 50 kW.

Akcesoria do pieczenia:
Przeznaczone do małych piekarni lub kuchni z usługami gastronomicznymi.

Identyfikacja: 00030295
VAT CZ00030295
Powiat: Brno-mesto
Państwo: Czechy
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ilość pracowników 26 - 100 pracowników
Zyski: ponad 3 703 tys. €
Osoba kontaktowa: Tomáš Hořava

Produkty
  • linia do butelkowania, napełniania, maszyny do rozlewu , pakowania produktów spożywczych , urządzenia dozujące i uszczelniarki
  • inżynieria , obróbka metali, konstrukcei stalowe , stolarka budowlana, spawanie konstrukcji, obróbka metali
  • opakowania metalow , puszki i pojemniki, wieczk , metalowa rura
  • instalacje grzewcze , armatura kotła , rury ze stali nierdzewnej, maszyny budowlane , dostawy wody , bilans przepływu ,system grzewczy

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha