DELIKOMAT s.r.o.


Firma DELIKOMAT, s.r.o. działa na rynku automatów napojowych i vendingowych od 1995 roku. W aktualnej ofercie znajdziecie Państwo duże i małe automaty vendingowe, w pełni automatyczne i profesjonalne ekspresy dźwigniowe, dystrybutory napojów i wody oraz inne usługi dodatkowe. Działamy na terenie całej Republiki Czeskiej. Siedziba i salon firmy znajdują się w Modřice u Brna, a drugi salon w filii Praga - Vestec. Obsługujemy i dostarczamy nasze automaty sprzedające za pośrednictwem 17 centrów w całej Republice Czeskiej, a nasz zespół liczy ponad 600 pracowników, z których większość pracuje w terenie. Prowadzimy bezpłatną linię serwisową 24/7 do zgłaszania wszelkiego rodzaju usterek w automatach, m.in. źle wydane towary. DELIKOMAT s.r.o. jest częścią międzynarodowego koncernu CAFE + CO INTERNATIONAL Holding, GmbH.

Do każdego rodzaju operacji możemy dostarczyć automat do kawy, bagietek lub przekąsek. Duże automaty nadają się do miejsc publicznych (centra handlowe, hale lotnisk, dworce kolejowe i autobusowe itp.), W halach produkcyjnych firm, pomieszczeniach socjalnych, kuchniach i jadalniach. Postawimy maszynę i bezpłatnie zapewnimy regularne uzupełnianie surowców, towarów oraz serwis maszyn (tzw. Forma eksploatacji).

W asortymencie naszych ekspresów znajdziesz szeroki wybór gorących napojów z wysokiej jakości kaw ziarnistych lub rozpuszczalnych, takich jak espresso (czarna kawa), biała, mleczna, latte macchiato, wiedeński melanż, cappuccino, moccacino czy herbata. Uzupełnieniem menu jest wybór napoju w dużym kubku COFFEE TO GO.

Mniejsze ekspresy do kawy nadają się do biur i operacji biurowych, sal konferencyjnych, fast foodów lub bistro. Można je również stosować w poczekalni lekarskiej, w piekarni oraz w innych mniejszych placówkach. Możesz u nas wypożyczyć ekspres i zabrać ze sobą wszystkie surowce (tzw. Forma wynajmu ekspresów w ramach programu CAFE + CO PREMIUM).

Profesjonalne ekspresy do kawy przeznaczone są dla segmentu HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie). Poprzez nasz program LA CULTURA DEL CAFFÉ oferujemy dźwigniowe iw pełni automatyczne ekspresy do kawy włoskiego producenta LaCimbali i BUNN. Ten program jest przeznaczony dla wszystkich hotelarzy, właścicieli kawiarni, palarni, restauracji, cukierni itp. Krótko mówiąc, wszędzie tam, gdzie cierpi się na staranne przygotowanie kawy lub gdzie ekspres jest obsługiwany przez profesjonalnie wyszkolonego baristę. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy do kawy, młynki, podgrzewacze do filiżanek, spieniacze do mleka, zaparzacze do kawy filtrowanej, pomoce dla baristów oraz inne akcesoria kawowe.

DLACZEGO DELICOMAT?

- 25 lat doświadczenia w branży automatów do napojów i żywności
- działamy na terenie całej Republiki Czeskiej
- 17 centrów zaopatrzenia i usług w Republice Czeskiej
- bezpłatna instalacja maszyn
- systematyczne i regularne dostawy towarów i surowców
- Możliwość korzystania z różnych systemów płatności - automaty reagują na monety, chipy kredytowe i karty płatnicze
- wykonujemy regularne przeglądy i przeglądy wszystkich zlokalizowanych maszyn
- mamy duży zespół serwisowy i zaopatrzeniowy w terenie we wszystkich zakątkach Republiki Czeskiej
- Klienci mogą skorzystać z bezpłatnej infolinii, która jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- wszystkie obsługiwane przez nas maszyny są ubezpieczone
- żywność dostarczamy samochodami z zabudową chłodniczą
- posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001
- w przypadku awarii gwarantujemy serwis w ciągu 24 godzin od zgłoszenia wady, także w weekendy (dotyczy tylko automatów sprzedających w naszej pracy

OBSŁUGUJEMY AUTOMATY DO NAPOJÓW I PRZEKĄSKÓW W LOKALIZACJACH:

- Region południowoczeski
- Region południowo-morawski
- Region karlowarski
- region Hradec Kralove
- Region liberecki
- Okręg Morawsko-Śląski
- Region ołomuniecki
- Region Pardubice
- Region Pilzna
- Praga
- Kraj środkowoczeski
- Region Usti
- Vysočina
- Zlínský


NASZE ODDZIAŁY I OŚRODKI:

- BRNO (Modřice u Brna - siedziba firmy)
- CZESKI BUDEJOVICE
- CHOMUTOV
- JIHLAVA
- JINDŘICHŮV HRADEC
- CARLSBAD
- KOLÍN (Sadská okr. Nymburk)
- LIBEREC
- OSTRAWA
- PARDUBICE
- PILSEN (Dýšina u Plzně)
- PRAGA
- PŘEROV
- ROUDNICE NAD LABEM
- ŠUMPERK
- UHERSKÉ HRADIŠTĚ
- USTI NAD LABEM


Firma DELIKOMAT s.r.o. jest częścią międzynarodowego holdingu café + co International Holding GmbH, który posiada przedstawicielstwo

Znaki towarowe:

DELIKOMAT

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa DELIKOMAT s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
DELIKOMAT s.r.o.
www.delikomat.cz
Adres

Adres

U Vlecky 843
Modrice 664 42

info@delikomat.cz
+420 546 125 810

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha