KO-KA s.r.o.
projekcni kancelar


Thakurova 7, Praha 6 - Dejvice 160 00
Telefon: +420 224 355 440

Biuro projektowo-konstrukcyjne KO-KA s.r.o. koncentruje się na budownictwie podziemnym, gospodarce wodnej, transporcie i infrastrukturze miejskiej. Dla naszych klientów zapewniamy pełną usługę projektową przygotowania konstrukcji od opracowania wstępnego do nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót, w tym czynności inżynierskich.

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w budownictwie podziemnym i wodnym oraz budownictwie infrastruktury miejskiej. Rozwiązujemy wszystkie etapy projektowania, potrafimy rozwiązać sytuacje awaryjne. Naszym celem jest zadowolony klient.

Efektem naszej pracy są gotowe konstrukcje. Specjalizujemy się w kolektorach i tunelach kablowych, wodociągowo-kanalizacyjnych, zadaniach statycznych i geotechnicznych, renowacji konstrukcji betonowych oraz konstrukcji transportowych.

W naszych szeregach mamy szereg autoryzowanych inżynierów ČKAIT. Posiadamy uprawnienia CBU oraz profesjonalnie wykwalifikowanych projektantów górniczych do projektowania konstrukcji wykonywanych w sposób górniczy. Firma jest powoływana przez CBU jako ekspert i członek stowarzyszeń zawodowych.

Nasze biuro znajduje się pod adresem Thákurova 7, Praga 6 - Dejvice w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Czeskiej, budynek D.

Identyfikacja: 25117297
VAT CZ25117297
Powiat: Praha-mesto
Państwo: Czechy
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ilość pracowników nie wskazano
Zyski: nieznany

Telefon:
+420 224 355 440

Email:
ko-ka@ko-ka.cz

Web:


GPS: 50°6′16.42″ N, 14°23′20.65″ E

QR kod firmy KO-KA s.r.o. projekcni kancelar

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha