Tiskarna, VS Tisk PRAHA-PANKRAC


Soudni 988/1, Praha 4 140 57
VS Tisk Printer koncentruje się na niedrogim drukowaniu offsetowym czasopism i publikacji. Oferujemy wysokiej jakości druk broszur, książek, katalogów, czasopism i ulotek w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie ukończyć projekt graficzny materiałów reklamowych, albo według twoich szablonów, albo stworzyć zupełnie nowy. Projektujemy również logo firmy, wizytówki lub naklejki.
Nasze usługi obejmują również prace wykończeniowe, takie jak montaż i pakowanie promocyjnych upominków, składanie, składanie produktów papierowych, naklejek i tym podobne.

Drukarka, usługi:
 - druk offsetowy
 - druk ulotek o różnych rozmiarach A7 - A2
 - drukowanie plakatów o różnych rozmiarach
 - drukowanie czasopism
 - druk broszur, książek
 - projekty graficzne
 - wykończenie.

Drukarnia została założona przez Służbę Więzienną Republiki Czeskiej. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i oferujemy wysokiej jakości druk w niskich cenach.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie wahaj się z nami skontaktować. Znajdujemy się w Soudní 988/1, Praga 4. Godziny otwarcia są od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 15:00.

Produkty
  • próbki kolorów, prace graficzn , realizacja druku wielkoformatowego plakatu, przygotowanie do sitodruku, tłoczenie
  • transmisja danych, urządzenia wyjściowe, płyty kompaktowe , usługi drukarskie, drukarki atramentowe i laserowe, druk offsetowy

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha