MIK s.r.o.
Tesarstvi a prodej reziva Brno


Firma MÍK s.r.o. - Stolarstwo i sprzedaż drewna Brno - zajmuje się sprzedażą drewna i desek, a także ich dostawą do budynków cywilnych i przemysłowych. Realizujemy kompletne drewniane budynki. Świadczymy również usługi inżynieryjne.

Naszym głównym celem jest sprzedaż drewna i jego dostawa do inżynierii lądowej. Możesz kupić u nas tarcicę na swoje budynki i konstrukcje drewniane. Dostarczamy i montujemy kratownice domów i strychów. Wykonujemy również sprzęt do ogrodów, placów zabaw lub urządzeń restauracyjnych, takich jak domki, narzędzia, garaże, altany, pergole, tarasy, ławki, mosty, ogrodzenia lub elementy zabaw dla placów zabaw (huśtawki, zjeżdżalnie, domki ogrodowe, drabinki itp.)

Zajmujemy się produkcją i dostawą tarcicy dla całych drewnianych budynków, zarówno domów jednorodzinnych, jak i domków weekendowych. Następnie zapewnimy ich budowę i zakończenie.

W dziedzinie budownictwa przemysłowego zajmujemy się zadaszaniem budynków. Zapewnimy również drewniane konstrukcje hal, magazynów lub garaży. Wykonujemy również ich wyposażenie, a mianowicie elementy wbudowane, ścianki działowe, płytki, podłogi, rampy i mosty i inne.

Zapewniamy również działania inżynieryjne. Polega to nie tylko na dostarczeniu dokumentacji projektowej, ale także na wykonaniu rzemieślniczym, które jest związane z zakończeniem całej pracy. W tym zakresie zapewniamy prace hydrauliczne, dachowe, ślusarskie i elektryczne.

Wreszcie nasza stolarka sprzedaje pokrycia, a także elementy transportowe i opakowaniowe dla firm. Produkujemy na zamówienie nietypowe palety, pudełka wysyłkowe, wkładki lub kliny.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa MIK s.r.o. Tesarstvi a prodej reziva Brno
Strona (witryna) internetowa
MIK s.r.o.
www.tesarstvimik.cz
Adres

Adres

Bohunicka cesta 7
Moravany u Brna 664 48

miksro@bluetone.cz
+420 545 232 092

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha