KOBE-cz s.r.o.


U Sladovny 430, Hodonice 671 25
Nasza firma KOBE-cz s.r.o. zajmuje się produkcją mat szklanych KOBEMAT®. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 14001, MED. 96/98/EC.

Zajmujemy się produkcją włókien szklanych, które są podzielone na kategorie:
-KOBEMAT BSN
-KOBEMAT EGL
-KOBEMAT AGL
-KOBEFIBER
-Laminowanie.

KOMEBAT BSN - jest grupą produktów, które są w 100% wykonane z włókien szklanych. To materiał o wysokiej gęstości, który stosuje się jako materiał termiczny i dźwiękochłonny. Takie maty z włókna szklanego nadają się do recyklingu, są niepalne i przyjazne dla środowiska.

KOBEMAT EGL - wykonane w 100% z włókien szklanych metodą igłowania. Wzmocnione są dzięki przeplotu włókien ze sobą. Do wzmocnienia nie stosuje się żywicy ani innych substancji wzmacniającej.

KOBEMAT AGL - stosuje się do samochodów, urządzeń energetycznych, statków, turbin, elektrowni, bojlerów, kotłów, rurociągów, drzwi bezpieczeństwa i układów wydechowych. Używać w temperaturze do 800°C.

KOBEFIBER - wykonane z czystych włókien szklanych bez dodatków. W zależności od stopnia otwarcia włókien jest wybór z trzech kategorii:
-KOBEFIBER EGL / AGL I - Cięte nici z włókien szklanych
-KOBEFIBER EGL / AGL II - Rozluźnione nici z włókien szklanych
-KOBEFIBER EGL / AGL III - Zgrzeblone nici z włókien szklanych, cięte nici z włókien szklanych.

Laminowanie - produkty są dostarczane w układzie z warstwą folii aluminiowej, folii aluminiowej wzmocnionej siatką z włókna szklanego, tkaniną szklaną z zamkiem dla łatwiejszego wiercenia, barwioną tkaniną szklaną lub innym materiałem po jednej lub obu stronach maty.

KOBE ECO HEMP FLEX - produktów z naturalnych włókien konopnych. Materiał ten jest nieszkodliwy, ma doskonałe właściwości magazynowania, prostą obsługę, montaż i wysoką otwartość dyfuzyjną.

Produkcja wyrobów z włókna szklanego, włókna szklane, włókno szklane, nici z włókien szklanych, szkło "E"- Eutal, ADVANTEX
-pikowany KOBEMAT
-kompozyty z nici z włókna szklanego
-igłowany KOBEMAT
-połączenie technologii igłowania
-kombinacja KOBEMAT z folią AP itp.
-wata wydechu
-izolacja rur
-wata wydechu
-izolacja z włókien konopnych
-Izolacja z bawełny
-wypełnienia poliestrowe materaców
-płyty izolacyjne z włókna szklanego
-kompozyty z nici z włókna szklanego.

Produkty firmy można znaleźć w wielu samochodach i motocyklach jako części konstrukcyjne, izolacyjne lub elementy układów wydechowych, w elektrowniach w tym jądrowych, w statkach jako składowe elementy konstrukcyjne.

Nasze produkty stosuje się jako izolacja w wysokotemperaturowych elementach w różnych branżach przemysłowych.
Najczęściej wykorzystuje się jako izolacja turbin, rurociągów, kompresorów, kotłów, sprzętu AGD), chroni domy przed pożarem przy zastosowaniu na dachach i ścianach, jako izolacja cieplna i akustyczna utrzymuje temperaturę i spokój w domu.

Produkty
  • ceramiczne ogniotrwałe, ceramika techniczna , naczynia kuchenne , artykuły sanitarne, wyroby ceramiczne
  • uszczelki , izolacja elektryczna , płyty uszczelniające z gumy , odporność na ciepło , materiały ogniotrwałe, warunki pogodowe
  • włókniny, tkaniny filtracyjne i wodoodporne , okna - siatki, wsparte na płótnie , tkaniny z juty

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Produkty
Materiały izolacyjne firmy KOBE-cz s.r.o. dostarczają zdrowie do domu

Materiały izolacyjne firmy KOBE-cz s.r.o. dostarczają zdrowie do domu

Materiały naturalne, takie jak konopie, bawełna, juta, wełna lniana i owcza, ponownie znalazły zastosowanie podczas izolacji domu. Poza sztucznie wytwarzanymi materiałami, z którymi konkurują, mają także wielką zaletę zdrowotną.


Izolacja przy płyt desek konopnych KOBE ECO HEMP PANEL pozwala domowi oddychać

Izolacja przy płyt desek konopnych KOBE ECO HEMP PANEL pozwala domowi oddychać

Płyty konopne KOBE ECO HEMP PANEL to obecny trend w izolacji budynków. W porównaniu z materiałami produkowanymi syntetycznie dodają bardzo pozytywne właściwości całej nieruchomości. Zapobiegają powstawaniu pleśni chroniąc mieszkańców przed hałasem.


Naturalna izolacja z konopi, odpowiednia do izolacji w każdym domu, Czechy

Naturalna izolacja z konopi, odpowiednia do izolacji w każdym domu, Czechy

Wypróbuj naturalną izolację z konopi, która nadaje się do każdego domu od firmy KOBE-cz z siedzibą w Czechach i żyj zdrowiej. Czy chcesz ogrzać swój dom w naturalny sposób? Wypróbuj naturalną izolację z konopi, która nadaje się do wnętrz. To naturalna alternatywa dla powszechnie stosowanych materiałów izolacyjnych. Doskonale sprawdza się na dachach (między kratownicami dachowymi i poniżej), w sufitach, podłogach i ścianach. Ponieważ jest to materiał naturalny, masz pewność, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, nie podrażnia skóry ani układu oddechowego. Z naszym materiałem masz pewność, że kompozycja oddycha, woda nie skrapla się w niej, nie tworząc pleśni. Pod względem pojemności magazynowej zaletą jest lepsza ochrona przed gorącem latem i zimnem w okresie zimowym. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami pod podanym numerem telefonu.