KOBE-cz s.r.o.

CZKProvozovna Hodonice

Nasza firma KOBE-cz s.r.o. zajmuje się produkcją mat szklanych KOBEMAT®. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 14001, MED. 96/98/EC.

Zajmujemy się produkcją włókien szklanych, które są podzielone na kategorie:
-KOBEMAT BSN
-KOBEMAT EGL
-KOBEMAT AGL
-KOBEFIBER
-Laminowanie.

KOMEBAT BSN - jest grupą produktów, które są w 100% wykonane z włókien szklanych. To materiał o wysokiej gęstości, który stosuje się jako materiał termiczny i dźwiękochłonny. Takie maty z włókna szklanego nadają się do recyklingu, są niepalne i przyjazne dla środowiska.

KOBEMAT EGL - wykonane w 100% z włókien szklanych metodą igłowania. Wzmocnione są dzięki przeplotu włókien ze sobą. Do wzmocnienia nie stosuje się żywicy ani innych substancji wzmacniającej.

KOBEMAT AGL - stosuje się do samochodów, urządzeń energetycznych, statków, turbin, elektrowni, bojlerów, kotłów, rurociągów, drzwi bezpieczeństwa i układów wydechowych. Używać w temperaturze do 800°C.

KOBEFIBER - wykonane z czystych włókien szklanych bez dodatków. W zależności od stopnia otwarcia włókien jest wybór z trzech kategorii:
-KOBEFIBER EGL / AGL I - Cięte nici z włókien szklanych
-KOBEFIBER EGL / AGL II - Rozluźnione nici z włókien szklanych
-KOBEFIBER EGL / AGL III - Zgrzeblone nici z włókien szklanych, cięte nici z włókien szklanych.

Laminowanie - produkty są dostarczane w układzie z warstwą folii aluminiowej, folii aluminiowej wzmocnionej siatką z włókna szklanego, tkaniną szklaną z zamkiem dla łatwiejszego wiercenia, barwioną tkaniną szklaną lub innym materiałem po jednej lub obu stronach maty.

KOBE ECO HEMP FLEX - produktów z naturalnych włókien konopnych. Materiał ten jest nieszkodliwy, ma doskonałe właściwości magazynowania, prostą obsługę, montaż i wysoką otwartość dyfuzyjną.

Produkcja wyrobów z włókna szklanego, włókna szklane, włókno szklane, nici z włókien szklanych, szkło "E"- Eutal, ADVANTEX
-pikowany KOBEMAT
-kompozyty z nici z włókna szklanego
-igłowany KOBEMAT
-połączenie technologii igłowania
-kombinacja KOBEMAT z folią AP itp.
-wata wydechu
-izolacja rur
-wata wydechu
-izolacja z włókien konopnych
-Izolacja z bawełny
-wypełnienia poliestrowe materaców
-płyty izolacyjne z włókna szklanego
-kompozyty z nici z włókna szklanego.

Produkty firmy można znaleźć w wielu samochodach i motocyklach jako części konstrukcyjne, izolacyjne lub elementy układów wydechowych, w elektrowniach w tym jądrowych, w statkach jako składowe elementy konstrukcyjne.

Nasze produkty stosuje się jako izolacja w wysokotemperaturowych elementach w różnych branżach przemysłowych.
Najczęściej wykorzystuje się jako izolacja turbin, rurociągów, kompresorów, kotłów, sprzętu AGD), chroni domy przed pożarem przy zastosowaniu na dachach i ścianach, jako izolacja cieplna i akustyczna utrzymuje temperaturę i spokój w domu.


Katalog firm:    

Materiał izolacyjny

,  

Tkaniny techniczne

,  
Tematy:

produkcja mat szklanych, nici z włókna szklanego, kompozyty z nici z włókna szklanego, Czechy