Penzion Siesta
Penzion Siesta s.r.o.


  • program dotyczący wina, degustacja wina, wina - gastronomiczne doświadczenia

  • degustacja wina , wina archiwowane, uprawa winorośli, wino i turystyka winiarska

  • centrum konferencyjne , imprezy firmowe i warsztaty, sale szkoleniowe , sale konferencyjne , zakwaterowanie korporacyjne

  • zakwaterowanie w rodzinnym pensionacie, noclegi , pełne wyżywienie , urządzenia sanitarne
Pensjonat Siesta oferuje komfortowe zakwaterowanie w pensjonacie z odkrytym basenem i własną piwnicą win w Valticach. Dla naszych klientów zapewniamy imprezy gastronomiczne i firmowe, w tym integracyjne. Posiadamy również rodzinną winnicę, w której można skosztować win z własnej produkcji, które zawierają jak najmniej siarki.

Możesz zatrzymać się w naszych dwu i trzyosobowych pokojach z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane i wyposażone w lodówkę, minibar oraz łazienkę z prysznicem, toaletą i suszarką do włosów. W każdym pokoju znajduje się również telewizor. W pensjonacie znajduje się również apartament czteroosobowy, który składa się z dwóch oddzielnych pokoi dwuosobowych oraz kuchni z jadalnią wraz z własną łazienką. Goście mają również dostęp do bezprzewodowego internetu. Jeśli chodzi o wyżywienie, w pensjonacie zapewniamy śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego.

Staramy się zapewnić wszystkim Gościom najwyższy poziom komfortu i wygody podczas pobytu u nas. Na dziedzińcu pensjonatu znajduje się parking, wiata rowerowa do przechowywania rowerów, ogród z letnim tarasem i kącikiem dla dzieci. W gorące letnie dni można ochłodzić się w naszym basenie. Wolny czas można również spędzić grając w bule, rosyjskie kręgle czy tenisa stołowego. Istnieje również duży naturalny kominek.

Zapewniamy imprezy firmowe oraz imprezy integracyjne wraz z noclegami. Możesz organizować spotkania, szkolenia, seminaria i wykłady w jednej z naszych dwóch sal, które mogą pomieścić 60 i 25 osób. Wypożyczymy flipchart, ekran i rzutnik danych - połączenie z siecią WIFI gratis. Na poczęstunek zapewniamy przerwy kawowe, zimne i gorące bankiety. Program można urozmaicić siedząc w piwnicy z winami bezpośrednio w pensjonacie, degustację wina z przewodnikiem z sommelierem, a także sabrage (siekanie wina musującego). Z innych zajęć integracyjnych możemy zorganizować wycieczki rowerowe z przewodnikiem po winie i winie, wycieczki rowerowe z przewodnikiem po winie lub przewodnik po zabytkach Lednicko-valtickiego areału.

W Pensjonacie Siesta można wziąć udział w imprezach gastronomicznych. Jednym z nich jest połączenie jedzenia z winem, gdzie można skosztować pięciu dań w połączeniu z pięcioma próbkami wina. Warte spróbowania są także pieczenie prosiąt, jagnięciny czy indyków i oczywiście grillowanie na tarasie w formie bankietu.

Pensjonat posiada własną piwniczkę z winami. W piwnicy organizujemy degustacje win valtickich z przewodnikiem – do wyboru mamy kilka pakietów degustacyjnych, które obejmują nie tylko degustacje win, ale także przekąski w postaci dań zimnych z morawskimi specjałami lub obiadokolację na ciepło (smażone steki, pieczone żeberka i golonka, gulasz, gęś świętomarcińska z kapustą i knedlami) i ewentualnie także sabraz. Naprawdę wyjątkowym przeżyciem jest degustacja wina z przewodnikiem połączona z konkretnym daniem. Na życzenie możemy również zapewnić program towarzyszący - cymbały, akordeon lub disc jockey.

W naszej rodzinnej winnicy produkujemy wina z jak najmniejszą zawartością siarki na własne potrzeby, a także na potrzeby pensjonatu. Trzymamy się zwyczajów tradycyjnego morawskiego regionu winiarskiego, ale śledzimy również nowe trendy w tej dziedzinie, takie jak kriomaceracja czy metoda kvevri.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Penzion Siesta Penzion Siesta s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Penzion Siesta
www.penzion-siesta.cz
Adres

Adres

Breclavska 630
Valtice 691 42

siesta.valtice@seznam.cz
+420 519 353 420

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha