Pneu a auto servis Znojmo
Pavel Vrana


  • naprawy elektro - samochodów, naprawy serwisowe elektryczne , serwis, modyfikacja samochodów, oświetlenie samochodów

  • samochody i motocykle, ciężarówki, quady i minibikes , technika rolnicza

  • części zamienne do samochodów, baterie , żarówki , wycieraczki do samochodów, części samochodowe klimatyzacja, przewody paliwowe , uszczelki samochodowe, elektronika samochodowa, wnętrze pojazdu

  • naprawy wad, wymiany zużytych kół , zmiana opon zimowych, składowania zużytych opon , sprzedaż opon

  • generalny remont samochodów , utrzymanie samochodu , uskugi kompletne
Nasza firma Pneu a auto servis, warsztat samochodowy w Znojmo zapewnia wszystkie prace serwisowe, remonty reflektorów i profesjonalny serwis opon. Naprawiamy wszystkie typy pojazdów - naprawiamy usterki w ich okablowaniu, układach hamulcowych, diagnozujemy usterki i jednostki sterujące, wymieniamy okablowanie, zestawy sprzęgła i opłaty serwisowe. Możemy zorganizować przegląd techniczny Twoich samochodów.

Serwis opon - profesjonalne usługi:
RUN FLAT CENTRUM był pierwszym i jak dotąd jedynym w Znojmo, w którym wyposażyliśmy zakład w opony do opon oporowych. Przenosimy dyski do 27 cali.
Sprzedaż najtańszych opon. Oferujemy przechowywanie opon.
TPMS - Zapewniamy sprzedaż, naprawę, wymianę, kodowanie i programowanie wszystkich typów zaworów z czujnikiem ciśnienia w oponach.
Naprawa dysków ALU - Prostowanie, spawanie i malowanie - naprawiamy dyski o średnicy od 12 do 27 cali, nawet dyski do serwisu marki

Autoservis
W ramach stacji serwisowej zapewniamy naprawy i serwis wszystkich typów pojazdów, ich okablowania, a także wykonujemy diagnostykę usterek. W naszym serwisie samochodowym wykonujemy następujące zadania:
- Naprawa układu hamulcowego, wymiana rozrządu, zestawów sprzęgła, opłat serwisowych i olejów
 - napełnianie i kompleksowa obsługa klimatyzacji samochodowej, w tym naprawa wycieków, wymiana i serwis sprężarek, chłodnic lub rur za pomocą profesjonalnej, w pełni automatycznej maszyny do napełniania o skalibrowanym ciężarze
 - Renowacja reflektorów przy użyciu profesjonalnego sprzętu 3M - Ten specjalnie opracowany zestaw przeznaczony jest do polerowania plastikowych lamp. Pasty, pasty, ściernice i szlifierki opracowane bezpośrednio do plastikowych osłon reflektorów, a ponadto wyeliminowano ryzyko uszkodzenia reflektorów w wyniku polerowania zwykłą pastą do farb samochodowych.
Prowadzimy wypożyczalnię samochodów w Znojmo i okolicach.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrana
Strona (witryna) internetowa
Pneu a auto servis Znojmo
www.servisznojmo.cz
Adres

Adres

Loucka 3057/32
Znojmo 671 81

pneukomplex@seznam.cz
+420 515 227 700

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha