Zamecky hotel Lednice


Hotel zamkowy Lednice znajduje się w Republice Czeskiej, która jest państwem członkowskim Unii Europejskiej – Hotel zamkowy Lednice wchodzi w skład kompleksu pałacowego i zamku w miejscowości Lednice. Hotel zamkowy oferuje również restaurację z odkrytym ogrodem, cukiernię, salę kongresową orazpiwnicę zamkową. Obszar Lednice-Valticejest idealny stworzony do organizacji ślubów, romantycznych weekendów lub miłych wycieczek.
Budynek Hotelu zamkowego Lednice został niedawno odnowiony, a atmosfera w starodawnym stylu wprost zachęca do przyjemnego pobytu. Jest tu również odkryty taras, na którym można wypróbować specjalnego menu w cieniu parasoli z widokiem na klejnot południowych Moraw - zamek Lednice.

Hotel zamkowy Lednice oferuje zakwaterowanie dla całkiem 140 osób.
Pokoje są dwu-, trzy-, czteroosobowe z możliwością dostawki.
Apartament- wyłączny książęcy apartament z łóżkiem z baldachimem.

Sam budynek hotelu jest częścią terenów zamkowych, a obecnie także zabytkiem kultury narodowej z odpowiednim stopniem ochrony. Pierwotnie był używany do zakwaterowania książęcych wizyt rodzinnych. Po kompletnej przebudowie zachwycą Cię przede wszystkim romantyczne pomieszczenia. Hotel zamkowy Lednice wraz z rynkiem znajduje się bezpośrednio przy wejściu do parku i terenu zamkowego. Stanowi część zabytkową dziedzictwa kulturowego, jak również należy do areału Lednicko-valtického wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa pod patronatem międzynarodowej organizacji UNESCO.

Romantyczne usytuowanie zamku, ogrody zamkowe i samego hotelu są przeznaczone do organizowania romantycznych uroczystości weselnych.

Ceremonia ślubna w zamku, bankiet i zakwaterowanie w hotelu zamkowym hotelu, w tym apartamencie dla nowożeńców, może być uzupełniona o przejażdżkę bryczką po parku zamkowym lub inne imprezy organizowane w ramach areału Lednicko-valtického. Pośrednictwem recepcji hotelowej można zaplanować dalsze usługi świadczone poza hotelem.

Restauracja zamkowa na terenie parku zamkowego (restauracja pomieści od 80 do 150 osób + ogród z widokiem na zamek z 50 miejscami).
Cukiernia (20 miejsc + ogród z widokiem na zamek z 20 miejscami).
Zapewnia obiady, posiłki, przekąski dla wycieczek turystycznych.
Parkiet taneczny, możliwość wykorzystania podczas imprez prywatnych i firmowych.

Posiadamy 2 sale konferencyjne połączone szklanymi drzwiami. 1. sala o pojemności 80 osób; 2. sala o pojemności 70 osób.

Centrum kongresowe:
-do 150 osób.
-Wyposażenie- mównica z nagłośnieniem, projektor cyfrowy (z rozdzielczością WXGA), ekran i łącze internetowe (LAN + WI-FI).
-Śluby, uroczystości rodzinne, bankiety, prezentacje, seminaria, konferencje i inni.

Piwnica sklepowa:
Bezpośrednio pod hotelem jest oryginalna piwnica Lichtenštejnský sklep. Może pomieścić do 80 osób, jest tu również przestrzeń dla orkiestry cymbałowej lub innej kapeli.
Pomieszczenia są idealne do degustacji, kameralnej imprezy, dla rozrywki przygotujemy dla Ciebie raut.

Inne okoliczne atrakcje: sanatorium Lednice, Zamek Valtice, Janův Hrad, Tři grácie, Apollónův chrám, Rendez-vous, Hraniční zámeček, Lovecký zámeček, Rybniční zámeček, Obelisk, Nový dvůr, Pohansko, Kolonáda na Reistně, Mikulov, Pálavské vrchy- CHKO Obszar Chronionego Krajobrazu, Novomlýnská přehradní nádrž.


-Pakiet weselny
-bankiet weselny
-zakwaterowanie w pobliżu Zamku Lednice
-ZA DARMO - wynajem miejsca w Hotelu zamkowym do organizacji uroczystości weselnej
-menu weselne na Twoje życzenie cena od 320 CZK/osoba (tost, przystawka, zupa, danie główne).
-ceremonia ślubna może odbywać się w parku lub w kaplicy zamkowej.
Luksusowe zakwaterowanie dla gości weselnych w OBNIŻONEJ cenie (od 720 CZK/osoba).
-Pakiet romantyczny Romantika I
-pakiet w cenie 5.500 CZK pro 2 osoby.

-Pakiet romantyczny Romantika II
-pakiet w cenie 8.700 CZK pro 2 osoby.

-Pakiet firmowy – NA TWOJE ŻYCZENIE
-wszystko będzie dostosowane do Twoich życzeń i wymagań
-bezpłatny całodniowy wynajem dwu sal konferencyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty bonów upominkowych.

Zakwateruj się w naszym hotelu i uzyskasz 10 % ZNIŻKĘ na wejście do parku wodnego Aqualand Moravia Pasohlávky! Aqualand Moravia znajduje się zaledwie 30 minut jazdy od Hotelu zamkowego Lednice.

Zapraszamy Cię do hotelu.

ARTYKULY KORPORACJE

Hotel pałacowy w Lednicy – idealne miejsce odpoczynku, szkoleń czy romantycznych ceremonii ślubnych

Hotel pałacowy w Lednicy – idealne miejsce odpoczynku, szkoleń czy romantycznych ceremonii ślubnych
Przepiękna przyroda, piwnice winne, ogromna ilość zabytków – tak można w największym skrócie opisać obszar kompleksu lednicko-valtickiego, który corocznie przyciąga masy przyjezdnych. Południowe Morawy bez wątpienia zasługują na swoją popularność. Jeśli pragniesz tu spędzić wspaniały urlop, ...
oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Zamecky hotel Lednice
Strona (witryna) internetowa
Zamecky hotel Lednice
www.hotellednice.cz
Adres

Adres

Zamecke namesti 66
Lednice na Morave 691 44

recepce@hotellednice.cz
+420 530 503 464

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha