HULMAN - kovosrot s.r.o.


  • likwidacja ekologiczna samochodów , likwidacja pojazdów, części zamienne do samochodu , zakup wraków samochodów , skup samochodów po awarii

  • kolekcja baterii, zbieranie papieru, zbiórka odpadów niebezpiecznych, zbieranie odpadów,zbierania bioodpadów

  • wydobycie metali , przetwarzanie metali nieżelaznych, surówki , stopy żelaza z węglem , metale nieżelazne

  • obróbka surowców wtórnych, zakup i przetwarzanie metali, recykling gruzu budowlanego, ekonomiczna przeróbka materiałów
Nasza firma HULMAN-kovošrot s.r.o. specjalizuje się w skupie, przetwarzaniu i sprzedaży odpadów żelaznych i metalowych. Nasze usługi obejmują również odbiór, przetwarzanie i późniejsze ekologiczne usuwanie wraków samochodów w Pohořelicach, Morawskim Krumlowie lub Ivančicach.

Nasza firma obsługuje głównie dziesiątki firm produkujących odpady metalowe i jest obecnie jednym z głównych przetwórców odpadów metalowych. Od momentu powstania jesteśmy bezpośrednim dostawcą do czeskich i zagranicznych hut i odlewni Posiadamy certyfikację zgodnie z normą ISO 9001, a od 2013 roku zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.
Można nas znaleźć w Pohořelicach na dawnym obszarze składowania węgla w pobliżu dworca kolejowego, ale prowadzimy kilka innych obiektów, a mianowicie w Moravský Krumlov, Vémyslice, Brno-Chrlice i przystanek pod Brnem.
   
W ramach operacji złomu zapewniamy:
- bezpłatne wypożyczenie odpowiednich pojemników do przechowywania odpadów metalowych
 - pożyczanie klasycznych, ekologicznych i zamykanych pojemników o różnych rozmiarach
 - Dostarczamy pojemniki w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usunięcia

HULMAN - Kovrotrot s.r.o. zajmuje się sortowaniem różnego rodzaju odpadów metalowych za pomocą aparatu rentgenowskiego (spektrometru lub sigmatest). Ważymy wszystkie materiały na wagach cyfrowych i przetwarzamy odpady poprzez cięcie, prasowanie i spalanie. Koncentrujemy się również na demontażu i utylizacji sprzętu technologicznego, maszyn, ciężarówek, maszyn rolniczych, hal, schronów i innych. Zajišťujeme Sobotnia kolekcja tzw. Kolekcji ludowej dla szkół, domów dziecka, klubów sportowych lub ochotniczych straży pożarnych.

Nasze inne działania obejmują zakup ekologicznej utylizacji wraków samochodów. Jesteśmy upoważnieni do ekologicznego usuwania wraków samochodów. Kupujemy wraki samochodów zgodnie z aktualnym cennikiem, podczas gdy wrak samochodu nie musi być kompletny, cena za 1 kg pozostaje taka sama. Ponadto w razie potrzeby zapewniamy transport nieruchomy lub bez ważnego certyfikatu technicznego pojazdu. Cena w tym przypadku spada o 0, 20 CZK / kg. Kupujemy także akumulatory samochodowe.


Zawsze zawieranie umów z firmami - osobiste negocjacje, praca w całej Republice.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa HULMAN - kovosrot s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
HULMAN - kovosrot s.r.o.
www.hulman-kovosrot.cz
Adres

Adres

Videnska 999
Pohorelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 604 595 959

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha