Krematorium Ostrava, a.s.
posledni rozlouceni

CZKBudova krematoria

Nie możemy złagodzić Twojego żalu, ale możemy pomóc Ci zdecydować, jak towarzyszyć ukochanej osobie, która opuściła Cię w ostatniej podróży.

Krematorium Ostrawskie świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe i krematorium dla całego regionu ostrawskiego. Wybrane pożegnanie może odbyć się w dużej lub małej sali ceremonialnej.

Pogrążonym w żałobie jesteśmy w stanie zaoferować różne formy pożegnania.

Przegląd ceremonii:
- standardową żałobę cywilną, która odbywa się w dużej klimatyzowanej sali ceremonialnej
- pożegnanie w bliskim gronie rodzinnym, które odbywa się w klimatyzowanej poczekalni w krematorium, która ma pojemność 7 miejsc siedzących i maksymalnie 5 miejsc stojących
- prywatne pożegnanie
- pożegnanie bez ceremonii
- wystawa bez uroczystości.

Sala obrzędowa naszego krematorium służy również jako miejsce pełnego czci pożegnania zmarłego, który następnie zostanie pochowany w grobie lub grobie. Po ceremonii odpowiednia służba pogrzebowa przeniesie trumnę wraz z prezentami kwiatowymi do grobu na odpowiednim cmentarzu.

Muzyka jest integralną częścią uroczystości żałobnych. Sala ceremonialna jest dobrze nagłośniona. Nasz repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagającego słuchacza, czy to w dziedzinie muzyki świeckiej, czy duchowej. Jeśli nadal nie wybierzesz z naszej oferty, jesteśmy gotowi do odtworzenia żądanych utworów z przywiezionych przez Ciebie oryginalnych płyt CD.