SATTURN HOLESOV spol. s r.o.
Technologie pro soustavy domovnich COV


SATTURN HOLESOV Sp. s ro (1992) jest ważną prywatną firmą z siedzibą w województwie zlińskim. Specjalizuje się w komunikacji elektronicznej i technologii informatycznej w związku z projektami z zakresu ochrony środowiska.

Głównymi produktami firmy są budowa i eksploatacja sieci danych, kanał informacyjny telewizji kablowej, systemy ostrzegania ludności, monitorowanie i telemetria w dziedzinie środowiska, koncentrując się na systemach krajowych oczyszczalni ścieków.

Działa również w dziedzinie fotofoltyki i instalacji elektrycznych, firma jest sprawdzonym dostawcą oświetlenia publicznego.

Dodatkowy program produkcyjny firmy obejmuje cyfrowe tablice ogłoszeń i sportowe panele LED.

Firma aktywnie uczestniczy w długoterminowych projektach badawczo-rozwojowych we współpracy z publicznymi uniwersytetami w Czechach.


Obecnie SATTURN HOLEŠOV ustanawia ogólnokrajowy trend w dziedzinie „Decentralnego oczyszczania ścieków za pomocą telemetrycznego systemu kontroli” na obszarach wiejskich i odległych obszarach lokalnych, gdzie budowanie centralnych systemów kanalizacyjnych jest nieefektywne ekonomicznie.
Technologia ta umożliwia budowę miejskich systemów krajowych oczyszczalni ścieków połączonych monitoringiem on-line z możliwością zdalnego sterowania stanami operacyjnymi poszczególnych oczyszczalni ścieków.

Firma nieprzerwanie projektuje, buduje i serwisuje fotowoltaiczne - elektrownie słoneczne instalowane na dachach budynków od 2009 roku. Prestiżowy budynek fotowoltaiczny był realizacją elewacji fotowoltaicznej nowoczesnego domu kultury w Kozienicach w Polsce.

Atrakcyjnym produktem firmy jest aplikacja AVST Channel PRO SW, która służy do tworzenia, planowania i nadawania nie tylko miejskiego kanału informacyjnego w telewizji kablowej, ale także korporacyjnego lub szkolnego obwodu A / V.
Na jego platformie została zbudowana aplikacja dla administracji publicznej, która jest cyfrową tablicą ogłoszeń.

W zakresie wyposażenia obiektów sportowych firma oferuje panele świetlne LED, które są popularne zwłaszcza na stadionach piłkarskich o niższych klasach wydajności.

Znaki towarowe:

SATTURN, DOMINO, KOMORIS, ENCELADUS

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SATTURN HOLESOV spol. s r.o. Technologie pro soustavy domovnich COV
Strona (witryna) internetowa
SATTURN HOLESOV spol. s r.o.
www.enceladus.cz
Adres

Adres

Dlazanky 305
Holesov 769 01

satturn@satturn.cz
+420 573 398 723

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha