Penzion Mikulov


Winiarnia, piwnica, degustacje i degustacje wina w Mikulovie, wszystko, co można znaleźć w naszej winnicy VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o.

Winogrona z podregionu Mikulov przetwarzamy od samego początku przy użyciu najnowocześniejszej technologii, bez zbędnej ingerencji i nakładów technologicznych, aby zachować naturalny charakter i ekspresję każdej odmiany i wina. Ponadto skupiamy się na charakterystycznych i typowych odmianach aromatycznych i pozwalamy wybranym winom macerować przez kilka dni przed tłoczeniem. W zależności od sezonu tak duża różnorodność odmian nieznacznie się zmienia.

Ze względu na naturalne warunki uprawy naszych winnic i cały region regionu winiarskiego Mikulov skupiamy się głównie na winach białych. Oprócz tradycyjnych i bez przesady klasycznych odmian domowych, takich jak Riesling i Rhine, Grüner Veltliner, Red Traminer i inne, skupiamy się na odmianach Burgundii, na które mamy wiele postawić i wierzymy, że mogą osiągnąć naprawdę najlepsze wina.

Stosujemy podobne podejście i filozofię produkcji do odmian niebieskich, które oprócz czerwonych win produkują obecnie tak popularne i poszukiwane różowe wino.

Odwiedzając naszą winnicę lub piwnicę z winami, istnieje możliwość wycieczek. Z przyjemnością polecamy odwiedzić zabytkowe miasto Mikulov, Zamek Mikulov. Warto również wspomnieć o cmentarzu żydowskim i synagodze, Zamku Kozim, Świętym Wzgórzu.

Nasza winnica jest bardzo ściśle związana z zakwaterowaniem, które zapewnimy w naszych apartamentach na Lipie w Mikulovie lub w nowo wyremontowanym apartamencie Pastuska w Brod na Dyji, w pobliżu Mikulova.

Zalety zakwaterowania u nas to:
- całoroczne zakwaterowanie dla wymagających klientów
- rekreacja, wakacje
- emerytura o podwyższonym standardzie
- w spokojnej części Mikulova, w pobliżu historycznego centrum.
- apartamenty o pojemności 10 łóżek
- salon, w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia, łazienka, duży taras
- możliwość grillowania
- parking pod warunkiem
- sport, turystyka, jazda na rowerze
- region winiarski, piwnice win.

Katalog firm:

Kolarstwo

,  

Pensjonaty

,  

Piwice

,  

Turystyka winiarska

,  

Wino

,  

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Penzion Mikulov
Strona (witryna) internetowa
Penzion Mikulov
apartmanlipa.cz
Adres

Adres

Zizkova 27
Mikulov 692 01

info@vinolipa.cz
+420 608 830 355

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha