Ploty Gaves


GAVES-DM s.r.o. zajmuje się produkcją, sprzedażą, dostawą i montażem ogrodzeń. Znajdziesz w naszym asortymencie
różne rodzaje siatek i ogrodzeń - zarówno ocynkowane, jak i powlekane tworzywem sztucznym, ale także panele ogrodzeniowe 2D lub 3D. Jesteśmy w stanie dostarczyć i zmontować wszystkie produkowane przez nas produkty w regionie Moraw Południowych, w pobliżu Znojma, Třebíča, Brzecławia, Mikulova, Hodonína, Jihlavy, Dačic, Jemnic, Telča, Slavonic, Pohořelic, Hrušovany nad Jevišovkou, Brno-wenkow. .

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na jakość wszystkich produkowanych i dostarczanych przez nas ogrodzeń, siatek i ogrodzeń. Możesz zamknąć swój dom, ogród lub inną działkę za pomocą następujących rodzajów siatki:

Plastyfikowany
Jest to jeden z najczęściej używanych i bezobsługowych rodzajów ogrodzeń w korzystnej cenie, który jest wyjątkowo odporny na korozję i ma powłokę powierzchniową - powłokę z tworzywa sztucznego, a wewnątrz jest ocynkowany drut stalowy. Dostępny w kolorze zielonym (RAL 6005) i zapakowany w kompaktowe lub klasyczne rolki o estetycznym wyglądzie 25 bm. Nadaje się do rozgraniczania ogrodów, domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych, parków, ale znajduje również zastosowanie w budownictwie, rolnictwie i leśnictwie. Dostępne są również akcesoria, takie jak drut napinający, oczka, drut wiążący, zapadki napinające i drążek.

Ocynkowana
Wykonany z drutu ocynkowanego, co gwarantuje wysoką wytrzymałość ogrodzenia. Jego właściwości spełniają wszystkie wymagania dotyczące użytkowania, trwałości i estetyki. Zazwyczaj owijamy siatkę w klasyczne lub kompaktowe rolki o długości 25 mb bez drutu napinającego lub za pomocą drutu napinającego. Może być stosowany do zamykania domów jednorodzinnych, leśnych, rolniczych lub przemysłowych. Uzupełnieniem asortymentu dla tego rodzaju siatki jest napinanie lub wiązanie drutu i zapadka napinająca.

Panele ogrodzeniowe 2D, 3D
Panele te wykonane są z drutów stalowych ocynkowanych ogniowo, przy czym zarówno druty pionowe, jak i poziome mają średnicę 5, 00 mm - standardowa szerokość samych paneli wynosi 2506 mm. Panele są wyposażone w 2 do 4 podłużnych stempli w zależności od wysokości paneli, co zapewnia większą wytrzymałość i doskonały wygląd panelu. Boczne i dolne końce paneli są gładkie, górny koniec ma 3 cm zakładki pionowych drutów. Powszechnie dostępne w kolorze RAL 6005, inne odcienie RAL dostępne za dodatkową opłatą. Nadaje się do ogrodzenia domów jednorodzinnych, parków, szkół, obiektów sportowych, budynków przemysłowych i wojskowych wokół obszarów, w których wymagane jest najwyższe bezpieczeństwo budynków. Oprócz paneli ogrodzeniowych jesteśmy w stanie dostarczyć bramy systemowe, bramy i inne elementy w różnych wzorach i wykończeniach. Panele można również kupić z igłami, ogrodzeniem i okrągłymi słupkami.

Oprócz powyższego asortymentu produkujemy również specjalne rodzaje siatek, takie jak ozdobne i dekoracyjne siatki zgrzewane, które są wykonane z ocynkowanych drutów stalowych, a następnie pokryte wysokiej jakości klejem z tworzywa sztucznego. Rolnicy i leśnicy znajdą w naszym kraju wszystko, co niezbędne do ogrodzenia - możemy zaoferować Państwu węzeł leśny i siatki zgrzewane w gospodarstwie lub ogrodzenia hodowlane i handlowe. Produkujemy również siatki drogowe i drogowe oraz mobilne ogrodzenia.

Sprzedajemy również ozdobne ogrodzenia betonowe od czeskich producentów. Zaletą betonowych ogrodzeń jest to, że są łatwe w utrzymaniu, mają bardzo długą żywotność i estetyczny wygląd, chronią Twoją prywatność i są całkowicie demontowalne.
Dostępne w kilku dekorach - cegieł, rozdrobnionego kamienia, płaskich kamieni, płytek, drewna, żył itp. Możesz również kupić unikalne panele Zenturo, dzięki którym możesz stworzyć ściany gabionowe lub system paneli ogrodzeniowych z możliwością paneli dekoracyjnych - tzw. Pikseli .

Produkujemy również bramy na zamówienie, bramy lub bramy. Możesz także kupić deski grabiące lub ekrany ogrodzeniowe, śruby uziemiające i akcesoria ogrodzeniowe, takie jak druty napinające i wiążące, zapadki, pręty napinające i inne.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Ploty Gaves
Strona (witryna) internetowa
Ploty Gaves
www.gaves-plot.cz
Adres

Adres

Lahoferova 545
Znojmo 671 82

marianga@seznam.cz
+420 603 360 753

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramwww.plotyznojmo.czARES
captcha