Wood Rakusan
Marek Rakusan


  • belki i deski , deski i listwy , płyty budowlane

  • sprzedaż ziołowych pelet, brykietów drewnianych, drewna opałowego , biopaliw dla celów transportowych

  • tartak , stolarki z drewna iglastego, tarcica drewna liściastego , struganie, struganie drewna , praca ładowarki drewna

  • sprzedaż wszystkich paliw stałych, dystrybucja węgla kamiennego, węgla brunatnego , brykietów z węgla kamiennego , koksu
Nasza firma specjalizuje się w tarcicy i drewnie opałowym na obszarach Południowych Moraw i Południowych Czech, w okolicach miejscowości Trebic i Moravske Budejovice. Kładziemy szczególny nacisk na produkcję i produkcję specjalnie suszonego i suszonego powietrzem drewna do prac stolarskich i budowlanych.
Posiadamy w ofercie około 18 gatunków krajowych i egzotycznych gatunków drewna o różnych mocach i długościach. Po 20 latach pracy i doświadczenia w drewnie nasza firma rozszerzyła swoją produkcję o rozdrobnione drewno opałowe i strugane, takie jak deski tarasowe, deski ogrodzeniowe, deski podłogowe i deski tarasowe.


Posiadamy świerk, dąb, modrzew, akację, sosnę, jesion, buk, olchę, lipę, orzech, orzech, wiąz, grab, brzozę, daglezę i produkujemy z niej:
- tablice
- deski tarasowe
- deski ogrodzeniowe
- deski podłogowe
- deski podłogowe
- Płyty elewacyjne
- deski
- drewno.

Tarcica-18 gatunków (świerk, sosna, modrzew, jodła Douglas, dąb europejski, dąb amerykański, buk, jesion, klon, brzoza, olcha, grab, wiśnia, akacja, lipa, wiąz, topola, orzech europejski, orzech amerykański, gruszka osika). Produkujemy drewno stolarskie z wysokiej jakości cięć. Kawałki te są cięte na deski i deski o grubościach 25, 30, 40, 50, 60, 70 i 80 mm, długości 3, 4 i 5 m. Suche drewno do 8-12%. Możliwe jest również zamówienie suszonego na powietrzu drewna lub innego rozmiaru.

Tarcica strugana - możemy produkować w maksymalnym rozmiarze 230 mm x 160 mm. Drewno to produkujemy na czterostronnym nożu 6-wałowym. Możemy planować zarówno kształty proste, jak i profilowane. Możemy zrobić drewno z naszego lub twojego materiału. Deski tarasowe wykonane są z modrzewia i jodły Douglas w wymiarach - grubość 26 mm, szerokość 145 mm i długość od 3000 mm do 5000 mm. Z jednej strony są grubsze rowki, z drugiej strony drobne zmarszczki.

W 2009 roku firma przeniosła się do własnego zakładu produkcyjnego i magazynowego, który znajduje się w Mladoňovicach (powiat Třebíč). W kolejnych latach zainwestowaliśmy w nową technologię niezbędną do jakości i wydajnej produkcji.
Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje w technologię produkcji, aby jakość i wydajność nadal rosły. Do produkcji naszych produktów wykorzystujemy drewno z certyfikowanych lasów z certyfikatem PEFC. Sami wybieramy to drewno, aby zapewnić jakość materiału wejściowego, a tym samym końcową jakość produktu.
Ponieważ jesteśmy mniejszą firmą rodzinną, do każdego klienta podchodzimy osobiście i staramy się doradzać mu w najlepszy sposób, aby był jak najbardziej usatysfakcjonowany.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Wood Rakusan Marek Rakusan
Strona (witryna) internetowa
Wood Rakusan
www.woodrakusan.cz
Adres

Adres

c. 93
Mladonovice 675 32

wood.rakusan@volny.cz
+420 603 232 884

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha