Vinoteka Malovany sklep


Jeśli masz ochotę na wino musujące lub owocowe, miód pitny, wino musujące lub moszcz, odwiedź Sklep z Malowanymi Winami Piwnicznymi w Znojmie. Wina butelkowe i beczkowe możesz kupić osobiście bezpośrednio w naszym sklepie z winami lub w sklepie internetowym. Warto również odwiedzić naszą Malowaną Piwnicę Winiarską na Kraví hora z możliwością degustacji.

W naszym sklepie z winami możesz wybierać spośród morawskich klejnotów winiarskich, spośród ponad 300 rodzajów win butelkowanych i 25 rodzajów win beczkowych. Oprócz win białych, czerwonych i różowych od morawskich winiarzy można tu kupić także wina musujące i owocowe. W naszym asortymencie znajduje się również najlepszy wybór win z produkcji zagranicznej.

Możemy również skosztować kieliszka moszczu lub miodu pitnego, które również pochodzą od regionalnych producentów. Możesz kupić wszystkie wymienione produkty w zaciszu własnego domu w naszym e-sklepie.

Odwiedzając nasz region, nie można przegapić degustacji autentycznych win w piwnicy win. Malowaną sklepioną piwnicę zdobią unikatowe obrazy artysty ludowego Miximilliana Appeltauera. Wycieczka zajmie około 50 minut i obejmuje degustację dwóch próbek wina. Istnieje również możliwość umówienia się na dłuższą degustację z większą ilością próbek win.

Malowana piwnica nadaje się również na imprezy firmowe i uroczystości. Na życzenie możemy również zorganizować akordeonistów.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vinoteka Malovany sklep
Strona (witryna) internetowa
Vinoteka Malovany sklep
www.malovanysklep.cz
Adres

Adres

Prazska zahrada A6158
Znojmo 669 02

malovanysklep@seznam.cz
+420 776 556 156

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha