Pila Benda s.r.o.


Nasza firma do obróbki drewna specjalizuje się głównie w produkcji palet, palet i pojemników drewnianych. Zajmujemy się również obróbką i piłowaniem drewna oraz obsługą piły. Między innymi wykonujemy meble z palet do domu lub ogrodu. Dostarczamy drewniane opakowania i palety na terenie całej Republiki Czeskiej.

Produkujemy palety drewniane i opakowania zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Obecnie produkujemy palety na dwóch w pełni zautomatyzowanych liniach STORTI, a także na jednej półautomatycznej linii Stoiber. Dzięki wyposażeniu technologicznemu produkujemy palety standardowe, jednokierunkowe i specjalne o różnych rozmiarach zgodnie z życzeniem klienta. Materiał, z którego wykonane są palety, jest przetwarzany na automatyczną przecinarkę, taśmę, zamiatarkę i pryzmat. Obrabiamy również palety przeciw owadom niszczącym drewno - posiadamy certyfikat IPPC. Dzięki suszarce Mühlböck jesteśmy w stanie wysuszyć gotowe produkty do wymaganej wilgotności

Na naszej piły tniemy również drewno i niestandardowe kłody. Możemy wykonać kłody, belki, deski, łaty lub deski do celów budowlanych lub stolarskich. Cięcie drewna odbywa się za pomocą ramy, taśmy lub piły tarczowej. Przetwarzamy drewno o średnicy do 40 cm na piły ramowej, drewno o średnicy do 100 cm na piły taśmowej, drewno o średnicy do 35 cm na piły tarczowej. Kupujemy również drewno iglaste - świerk i sosna, wycięcia 2, 5 m, klasa 5.

Posiadamy również własny transport ciężarowy - posiadamy trzy ciężarówki tatrzańskie i dwa ciężarówki Volvo.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Pila Benda s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Pila Benda s.r.o.
www.pilabenda.cz
Adres

Adres

Velky Pecin 24
Dacice 380 01

info@pilabenda.cz
+420 724 310 746

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha