BADIN s.r.o.
Radek Badin


Roboty ziemne, usługi komunalne, struktury transportowe, transport samochodowy, są to usługi dla miasta Ivančice, powiat Brno-Country, który będzie pośredniczył w firmie Badin s.r.o.

Nasza firma niezawodnie dba o wszystkie prace przygotowawcze i wykończeniowe w zakresie realizacji budowy. Zakres naszych usług obejmuje głównie wszelkie prace ziemne i roboty ziemne, rozbiórki i transport samochodowy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom indywidualną usługę, która w pełni spełni wszystkie ich potrzeby i wymagania, niezawodnie, szybko i wysokiej jakości.

Możemy wykonywać prace ziemne i wykopy na dowolną skalę, zarówno ręcznie, jak i przy użyciu maszyn. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza praca jest precyzyjna i szybka, ale w przystępnej cenie.
Firma Badin s.r.o. na przykład:
- kopanie fundamentów pod nowy budynek
- drenaż lub hydroizolacja budynków
- architektura krajobrazu
- układanie narzędzi

Nasze usługi obejmują długoterminową eksploatację krajowego transportu kontenerów i jeśli nie wiesz, jak najlepiej pozbyć się odpadów zgromadzonych podczas budowy lub rozbiórki, wówczas dodamy do ciebie pojemnik i zapewnimy załadunek i usunięcie całego materiału.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa BADIN s.r.o. Radek Badin
Strona (witryna) internetowa
BADIN s.r.o.
www.badinsro.cz
Adres

Adres

Polni 12
Ivancice 664 91

danielabadinova@badinsro.cz
+420 777 156 747

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha