TEROM s. r. o.
Sklepni koje, skolni satny


Kladruby 74, Chlumec nad Cidlinou IV 503 51
Firma rodzinna TEROM - Antonín Mrkvička została założona w 1991 roku i ma siedzibę w Chlumcu nad Cidlinou. TEROM produkuje szatnie szkolne, piwnice, konstrukcje dla stajni dla koni, meble szkolne czy rusztowania wysuwane. Aby dostarczyć Ci produkt szyty na miarę, zapewnimy precyzyjną orientację, zaproponujemy możliwe nadbudowy, akcesoria i oczywiście projekt kolorystyczny zgodnie z Twoimi wymaganiami i pomysłami.

Szatnie szkolne:
Prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi produktami firmy TEROM są szatnie szkolne, które składane są na wymiar iw kolorystyce, zgodnie z wyborem klienta. Szatnie szkolne wykonane są z profili stalowych zamkniętych wypełnionych siatką. Kolumny nośne są mocowane do podłogi i montowane są na nich panele frontu i ścianek działowych.

Szatnie szkolne możemy dostarczyć łącznie z sufitami i oczywiście dopasowujemy kolor desek na ławkach do wnętrza i wybranej kolorystyki. Zadbano również o bezpieczeństwo w szatniach, w ościeżnice wsuwane są zamki z wkładką FAB.

Szafki przeciwpożarowe
Zajmujemy się produkcją i montażem szaf otwartych dla strażaków wraz z kompletnym wyposażeniem. Do przechowywania kombinezonów ratunkowych służą dwie druciane półki i drążek na ubrania ze stali nierdzewnej. Szafy można rozbudowywać lub zwężać zgodnie z wymaganiami klienta.

Szatnie wykorzystywane są nie tylko jako szatnie szkolne dla szkół i obiektów sportowych, ale również jako skrytki do piwnic czy szatni lub inne zamykane skrytki w pomieszczeniach produkcyjnych.

Jakość produktu zapewnia system zarządzania jakością, który jest certyfikowany przez firmę BUREA VERITAS CZECH REPUBLIC zgodnie z normą ICO 9001:2008. W TEROM myślimy również o środowisku, dlatego w 2010 roku wdrożyliśmy system ochrony środowiska zgodny z normą ISO 14001.

Ustanowienie:
Kladruby 74

Produkty
  • cięcia i gięcia, szlifowanie i wiercenie, wyroby ślusarskie , wymiana sprzętu, drzwi , montaż zamków
  • toczenie i frezowanie, produkcja części mechanicznych, precyzyjna obróbka metali, obróbka skrawaniem
  • lutowania i spawania, spawanie stali nierdzewnej, spawanie wytrzymałościowe, spawanie aluminium , spawanie , ogrodzenia, bramy , szkoły spawania
  • meble warsztatowe, regały magazynowe, szafy metalowe, wózki widłowe, skrzynki narzędziowe, dodatkowe półki
  • balustrady ze stali nierdzewnej i zadaszenia , platformy i rampy , konstrukcje dla ustajnienia koni, stopnie schodowe

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha