TOM stolarstvi
Tomas Dlabaja


Stolarka, stolarka Firma TOM od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i wdrażaniem mebli do mieszkań, domów, biur, lokali użytkowych.

Pracownicy stolarni TOM są przeszkoleni w dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem i ciągłym szkoleniem w zakresie nowych technologii, materiałów i procedur pracy.

Doradztwo, projektowanie, produkcja, realizacja:
- produkty zgodnie z życzeniem klienta pod względem ergonomii, funkcjonalności i długiej żywotności produktów
- kuchnia, szafy wnękowe, salony, telewizory, sypialnie, pokoje dziecięce, łóżka pojedyncze, łóżka podwójne, łóżka piętrowe, łazienki, schowki i schowki na korytarze i przedpokoje
- klatka schodowa, drzwi wewnętrzne Sapeli, laminat, podłogi drewniane, winylowe

Współpracujemy z kreatywnym biurem architektonicznym.

Oferujemy sprzęt i wyposażenie w cenach skupu / hurtowych:
- Fratelli Onofri, Brandt, CATA, Empire, Whirlpool, AEG, Elektrolux, Bosch, Siemens, Baumatic, Best, Bauknecht, Miele, Fagor, Gorenje, Mora i inne.

Opracowanie oferty cenowej, wizualizacji, ogniskowania i dokumentacji rysunkowej BEZPŁATNIE (patrz warunki na www.tom-stolarstvi.cz).

Materiały od producentów: Egger, Kronospan, Fundermax, Keindl, Duropal, Wodego, Tilo, Senosan, Corian, Technistone. Szkło mleczne i ornamentowe, szkło graficzne, okleina i lite drewno bukowe, dąb, olcha, czereśnia, świerk, sosna, modrzew, jesion, wiąz, orzech, mahoń, ovangol, oliwka i inne.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa TOM stolarstvi Tomas Dlabaja
Strona (witryna) internetowa
TOM stolarstvi
www.tom-stolarstvi.cz
Adres

Adres

Skolni 609
Slusovice 763 15

dlabaja@tom-stolarstvi.cz
+420 602 557 916

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha