BLUE TRADE, s.r.o.


BLUETRADE, s.r.o. z siedzibą w Ołomuńcu zajmuje się sprzedażą, serwisem i doradztwem w zakresie dostaw klimatyzacji domowej, handlowej lub biurowej, a także pomp ciepła Panasonic. Zapewniamy pełną obsługę i doradztwo w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła Panasonic nie tylko w Ołomuńcu i Prostějovie i okolicach, ale także w Přerovie, Mohelnicach, Litovelu, Uničovie lub Šternberku.

BLUE TRADE s.r.o. zapewnia pełną sprzedaż, serwis i doradztwo w zakresie dostaw:
 - Klimatyzacja Panasonic, MAXA
 - Pompy ciepła Panasonic
 - klimatyzacja
 - osuszanie
 - nawilżający Devatec
 - systemy wodne

Obecnie oferujemy kompleksową obsługę biznesową, techniczną i doradczą w zakresie klimatyzacji i wentylacji, w tym możliwość zabezpieczenia instalacji i obsługi klienta. Projektujemy optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Jeśli skontaktujesz się z nami, możemy zagwarantować pomocne i pozytywne podejście, niezawodność, wysoką wiedzę specjalistyczną i jakość partnerstwa biznesowego.

Ponadto możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość produktów. Panasonic oferuje pełną gamę klimatyzatorów lub pomp ciepła, najnowocześniejszą technologię w dziedzinie technologii klimatyzacji, szczególnie w zakresie ekologii i ekonomicznych kosztów eksploatacji sprzętu.

Oprócz sprzedaży i kompletnego montażu klimatyzacji i pomp ciepła zajmujemy się również ich sprzedażą hurtową.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa BLUE TRADE, s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
BLUE TRADE, s.r.o.
www.bluetrade.cz
Adres

Adres

Dolni novosadska 750/67a
Olomouc - Nove sady 779 00

kubes@bluetrade.cz
+420 585 751 213

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha