SYNPRO, s.r.o.
Prodej a servis zemedelske techniky


Firma SYNPRO, s.r.o. z siedzibą w Velkich Bílovicach zajmuje się sprzedażą maszyn ogrodniczych, komunalnych, winiarskich i rolniczych. Sprzedajemy również mulczery i małe traktory. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu. Możesz również kupić części zamienne od nas.

Jeśli chodzi o sprzęt ogrodniczy, znajdziesz ciągniki ogrodowe SECO do koszenia trawy na mniejszych i większych obszarach. Oferta obejmuje klasyczne ciągniki ogrodowe, ale także z napędem 4x4. Sprzedajemy również wszystkie akcesoria do tych ciągników (plandeki, podnośniki, wózki, pługi śnieżne itp.)

W dziedzinie technologii komunalnej sprzedajemy maszyny użytkowe do czyszczenia gmin, miast i parków. Maszyny te są przydatne do zamiatania dróg wiosną i latem, a także do odsysania i zamiatania zimą. Są również stosowane w pielęgnacji zieleni i zraszania. Przydatne są również kosiarki rowowe BOMFORD. Te kosiarki wysięgnikowe mocowane do ciągnika są również dostępne do użytku dwustronnego.

Możesz również kupić od nas technologię do winnic. W tym obszarze koncentrujemy się na sprzedaży ciągników i małych ciągników do winnic i sadów. Możesz także kupić maszyny do zbioru winogron, ochrony chemicznej i koszenia trawy, uprawy roli i zielonych prac w winnicy. Zgodnie z wymaganiami klientów jesteśmy w stanie produkować maszyny do uprawy winnic na zamówienie. Sprzedajemy również pełną gamę konstrukcji wsporczych winnic.

W naszej ofercie maszyn i urządzeń rolniczych znajdziesz ciągniki i małe ciągniki o mocy od 16 do 270 KM od SAME, Deutz Fahr, Lamborghini, Ferrari, BCS i Yanmar. Zaopatrzyliśmy również nadbudówki rolnicze, montowane i półzawieszane maszyny do uprawy roli lub do siewu i zbioru pasz.

Posiadamy również w sprzedaży potężne mulczery płaskie do ciągników, które można podłączyć z tyłu lub z przodu ciągnika za pomocą trzypunktowego zaczepu.

Znaki towarowe:

SECO, BOMFORD, Bellonmit,

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SYNPRO, s.r.o. Prodej a servis zemedelske techniky
Strona (witryna) internetowa
SYNPRO, s.r.o.
www.eshop-synpro.cz
Adres

Adres

Podivinska 1559
Velke Bilovice 691 02

obchod@synpro.cz
+420 733 376 775

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha