Truhlarstvi Radim Sladky


c.3, Ivancice - Budkovice 664 91
Stolarnia Radim Sladký koncentruje się na produkcji różnych mebli, szafek kuchennych lub szafek do zabudowy. Wykonujemy stolarkę na zamówienie zgodnie z wymaganiami naszych klientów, do których podchodzimy indywidualnie i staramy się spełniać ich życzenia. Jesteśmy w stanie przetwarzać zamówienia dla klientów z okolic Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice i powiat Brno-venkov.

Dostarczamy meble do kuchni lub mebli kuchennych, które spełnią zarówno aspekty funkcjonalne, jak i estetyczne. Wykonujemy wbudowane szafy, które idealnie zwiększają przestrzeń do przechowywania w twoim pokoju, wtapiają się w otoczenie i idealnie pasują do wnętrza. Możemy również wykonać inne meble domowe, takie jak ściany salonu, stoliki kawowe, łóżka, wyposażenie pokoju dziecięcego oraz meble do łazienki lub przedpokoju. Wyposażymy Twoje biuro lub gabinet.

Bezpłatny projekt graficzny dla naszych klientów. Zaprojektujemy rozwiązanie graficzne, które będzie zarówno praktyczne, jak i nowoczesne. Szafki kuchenne mogą być dostarczane z urządzeniami z transportem i montażem. Naszym celem jest zadowolony klient. Oferujemy tylko profesjonalne spotkania i usługi najwyższej jakości. Pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły!

Znajdziesz nas na: Budkovice 3, Ivančice.

Produkty
  • lustra, szafki wiszące z umywalką, boczne szafki łazienkowe , drewniane półki z oświetleniem
  • szafki kuchenne, kuchnie na wymiar, szafy ścienne, rustykalna kuchnia, wysuwne szafki
  • sypialnie - wyposażenie, meble do sypialni, łóżka i materace, zestawy do sypialni, szafy
  • szafy, półki na buty foyer, garderoby, szuflady na ubrania, systemy przechowywania na buty, systemy przechowywania ubrań, biblioteka domowa
  • produkcja mebli z drewna , meble na zamówienie, szafki kuchenne, drewniane wnętrze, szafy wnękowe
  • stoliki , krzesła szkolne, krzesła biurowe obrotowe , krzesła biurowe , biurka biurowe , szuflady biurowe , stoły dla rosnących dzieci
  • meble na zamówienie, szafki kuchenne, stoły, pokój dzienny , sofy, stoliki, projektowanie wnętrz

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha