TransPak CZ s.r.o.


Firma TransPak CZ s.r.o. z siedzibą w Rudnej jest jedynym oddziałem niemieckiej firmy TransPak AG w Czechach. Nasza firma od ponad 40 lat dostarcza szeroką gamę materiałów opakowaniowych i posiada szeroką sieć oddziałów i magazynów na terenie całych Niemiec.
Oprócz biur oddział firmy w Czechach posiada magazyny dostępne nie tylko w Rudnej, ale także w innych częściach kraju. Posiadamy w magazynie szeroką gamę materiałów opakowaniowych, ale chętnie rozwiążemy również Twoje indywidualne wymagania i dostarczymy towar wtedy, gdy go potrzebujesz.
Mamy duże doświadczenie z materiałami opakowaniowymi, dlatego możesz zwrócić się do nas również o poradę, jak optymalnie rozwiązać proces pakowania w Twojej firmie, aby osiągnąć nie tylko wyższą wydajność, ale także wymierne oszczędności ekonomiczne.
Dostarczamy materiały opakowaniowe takie jak pudła, kartony, koperty, opakowania transportowe, materiały wypełniające, flo-pak i narożniki ochronne. Oferujemy również taśmy samoprzylepne, bindujące i stalowe, PET, PP, folie bąbelkowe i stretch, torby, saszetki, koce ochronne, pasy, odwijaki i wiązarki i inne.
Dostarczamy również sprzęt i maszyny, palety, kontenery i opakowania ruchome, które stanowią pomoc w pakowaniu dla wysyłki i zabezpieczenia ładunku.

Zaopatrujemy:
- materiały opakowaniowe (pudełka, kartony, koperty, opakowania transportowe, materiały wypełniające, ...)
- taśmy klejące, etykiety, koperty na dokumenty, ...
- folie, torby, worki, torby
- zabezpieczenie towaru, palet, skrzynek przeprowadzkowych i archiwizacyjnych
- urządzenia i maszyny
- produkcja na zamówienie, dokładnie według Państwa życzeń
- doradztwo
- Próbki dostępne bezpłatnie
- przy wysokim rocznym zużyciu - przechowywanie materiałów opakowaniowych
i więcej.

-

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa TransPak CZ s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
TransPak CZ s.r.o.
www.transpaksro.cz
Adres

Adres

K Vypichu 1308
Rudna 252 19

info@transpaksro.cz
+420 311 600 611

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha