EVOokna
Tomas Makes


EVOokna Tomáš Makeš z siedzibą w Tulešicach dostarczy plastikowe, aluminiowe okna lub drzwi na Morawski Krumlow, Ivančice, Pohořelice.

Jesteśmy specjalistą w produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Naszym ważnym partnerem jest Grupa OKNOPLAST, która jest jednym z największych producentów okien plastikowych w Europie. Nasze plastikowe okna i drzwi wykonane są z wysokiej jakości niemieckiego systemu profili VEKA i są wyposażone we wszechstronne okucia najwyższej jakości MACO Multimatic. Nasze okna i drzwi są wysokiej jakości i spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności i wzornictwa.


Sprzedaż, montaż, serwis okien aluminiowych, drzwi, świetlików, bram garażowych, ogrodów zimowych Ivančice, Znojmo, Namest nad Oslavou, Trebic, Moravske Budejovice, Hrotovice, Dukovany, Jaromerice nad Rokytnou, Velka Bites
- parapety
- rolety
- rolety zewnętrzne
- siatki na owady
- rolety
- markizy
- napędy elektryczne
- plastikowe okno
- Perito
- Oknoplast
- aluminiowe drzwi wejściowe, okna aluminiowe
- drzwi wewnętrzne
- drzwi antywłamaniowe.

Sprzedaż - suszarki do ubrań, ogrody okienne i inne produkty do okien plastikowych z mocowaniem bez wiercenia w oknie lub elewacji.

Nasze okna charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi i wysokim bezpieczeństwem. Wszystkie typy okien mają wyrafinowane kształty profili, możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów, w tym fornirów drewnopochodnych i innych akcesoriów. Precyzyjna konstrukcja naszych plastikowych okien sprawia, że wyróżniają się swoim wyglądem i najwyższym poziomem estetycznym.

Ponadto nasza oferta obejmuje okna aluminiowe i drzwi aluminiowe oraz tradycyjne drewniane okna euro.
Okna aluminiowe charakteryzują się optymalnymi właściwościami termoizolacyjnymi, trwałością materiału i malowaną obróbką powierzchni.
Drzwi aluminiowe mają wyjątkowy elegancki wygląd i charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną i bezpieczeństwem. Mamy duży wybór dostępnych modeli o różnych kształtach z ciekawymi wzorami.

W ostatnich latach ogrody zimowe są bardzo poszukiwane, co może zwiększyć komfort życia. Oferujemy ogrody zimowe z profili plastikowych i aluminiowych, możesz wybierać spośród wielu kształtów, które spełniają wszystkie Twoje wymagania.

Oprócz elementów konstrukcyjnych dostarczymy również wszystkie akcesoria:
- parapety wewnętrzne, parapety zewnętrzne,
- żaluzje wewnętrzne poziome i pionowe
- siatki na owady
- żaluzje zewnętrzne
- rolety
- markizy
- bramy garażowe z napędem elektrycznym.

Możesz kupić wszystkie akcesoria od nas lub zainstalować je osobno, bez konieczności usuwania okien!

Świadczymy również usługi takie jak doradztwo, ankiety, przetwarzanie ofert, transport, profesjonalny montaż, obsługa klienta.
Wymienimy okna, w tym demontaż starych okien, zapewnimy ich usunięcie i ekologiczną utylizację, montaż zamówionych akcesoriów i murowanie.

Dla kompletności oferujemy również drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe, w tym ościeżnice, podszewki lub systemy przesuwne lub skrzynki.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa EVOokna Tomas Makes
Strona (witryna) internetowa
EVOokna
www.evookna.cz
Adres

Adres

Cermakovice 39
Tulesice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha