ELNA-renovace s.r.o.


Nasza firma zajmuje się obróbką powierzchni, renowacją i powlekaniem powierzchni. Przemysłowa lakiernia mokra i proszkowa, piaskowanie, piaskowanie, czyszczenie suchym lodem.

Śrutowanie
Najczęstsza obróbka powierzchni przed użyciem farb lub natryskiwania termicznego. Znajduje zastosowanie głównie w metalach i produktach ze konstrukcji stalowych, ale także w betonie, fasadach, kamieniach, płytach elewacyjnych itp. Jesteśmy wyposażeni w ciężki sprzęt do przenoszenia dużych części. Śrutujemy stalowe mosty, konstrukcje, betonowe zbiorniki i mosty, mieszalniki pasz, maszyny i urządzenia rolnicze, windy i wiele innych. Wysadzamy również weteranów. Mamy wieloletnie doświadczenie w precyzyjnym piaskowaniu weteranów, w których uszkodzone mogą być piaskowane pojazdy.

Powłoka cynkowa
Metalizacja polega na nanoszeniu powłok metalowych przez natryskiwanie na gorąco. Chroni stal i inne metale przed rdzą. Cynkowanie wydłuży metal kilka razy. Spryskana powierzchnia musi zostać wstępnie oczyszczona. Używamy materiałów: cynku, cynku, aluminium, miedzi i mosiądzu. Metalizujemy stalowe mosty, zbiorniki, rury, maszyny rolnicze, windy, naczepy i części samochodowe, weterani i wiele innych.

Malowanie
Malujemy od małych części po duże konstrukcje i ciężarówki. Nasza skrzynia lakiernicza ma wymiary 4, 5 × 4, 5 × 18 m, dzięki czemu łatwo mieści przyczepę i autobusy. Wybieramy powłoki zgodnie z życzeniem klienta. Zapewniamy opryskiwanie, natryskiwanie pod wysokim ciśnieniem i powlekanie.

Suchy lód
Wydmuchiwanie suchego lodu jest przyjazną dla środowiska, szybką i wydajną metodą i może być stosowane do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Może być stosowany w przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym, spożywczym, maszynowym, chemicznym, naprawczym i transportowym oraz w innych obszarach.

Czyszczenie
Usuwamy graffiti z cegieł, fasad, płytek, marmuru, kamienia, drewna, szkła, plastiku, metali, pociągów, autobusów itp. Stosujemy niechemiczne, przyjazne dla środowiska metody granulatu mikrościernego.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa ELNA-renovace s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
ELNA-renovace s.r.o.
elna-renovace.cz
Adres

Adres

Zizkova 56
Jihlava 586 01

info@elna-renovace.cz
+420 602 671 792

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha