Vztahy jinak - Libuse Jisova
| www.vztahy-jinak.cz


V Sadu 66, Nespeky 257 22

Produkty
  • specjalne szkolenia, budowanie zespołu, szkolenia , szkolenia dla operatorów maszyn , warsztaty i kursy motywacyjne
  • kursy w muzyce, zajęcia plastyczne, zajęcia plastyczne hobb , zajęcia taneczne, kursy gotowania

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Produkty
Specjalistyczne spotkania tematyczne i współpraca z rodzicami dzieci w przedszkolu

Specjalistyczne spotkania tematyczne i współpraca z rodzicami dzieci w przedszkolu

Regularne spotkania z rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym i omawianie codziennych problemów. Wspólnie szukamy odpowiedzi na następujące pytania: Jakiego dziecka nigdy nie powinieneś robić? Jak powiedzieć dziecku „nie”? Co dziecko powinno móc zadbać o siebie, biorąc pod uwagę jego wiek? Jak pozwolić dziecku zdobyć doświadczenie? Jak rozmawiać z dziećmi? Czego dziecko naprawdę potrzebuje? Jak przygotować przedszkolaka do szkoły? Jak rozgniewać dziecko? Jak motywować dzieci? Jak wychować dziecko, które kiedyś będzie mogło pracować w życiu? Jak i komu budować granice? Jakie jest jej dziecko Jaka jest odpowiedzialność dziecka, a co z rodzicami? Jaka jest współpraca rodziców i nauczycieli? Dlaczego nie skorzystać z fizycznej wyższości w edukacji?


Czy czujesz się w kącie i nie wiesz, co robić? Seminarium lub konsultacja osobista

Czy czujesz się w kącie i nie wiesz, co robić? Seminarium lub konsultacja osobista

Czy poczułeś się osaczony? Czy nie wiemy, co robić w różnych sytuacjach, w odniesieniu do dzieci, partnera lub kolegi w pracy? Czujesz się osaczony i nie wiesz, co robić w różnych sytuacjach, z dzieckiem, partnerem lub współpracownikiem w pracy i cokolwiek robisz, nie wiesz, gdzie się udać? Gdzie się przenieść, co robić? Jest to jeden z bardzo powszechnych przejawów naszych pośpiesznych czasów. A co z tym Przyjdź na seminarium lub zamów osobistą konsultację. Najpierw porozmawiamy o twoich uczuciach i spróbujemy dowiedzieć się, skąd one pochodzą. Następnie przez chwilę angażujesz się zamiast ciągłego myślenia w uczucia i ciało. Dowiemy się jak najwięcej i będziemy szukać powiązań między uczuciami a problemami, o których mówiliśmy na początku. Dzięki temu procesowi możesz zobaczyć kontekst, którego inaczej byś nie zauważył, i zobaczyć inne spojrzenie na pierwotnie nierozpuszczalną sytuację.


Jak być mistrzem swojego życia - Seminarium dla tych, którzy chcą poprawić swoje życie i wierzą, że jest to możliwe

Jak być mistrzem swojego życia - Seminarium dla tych, którzy chcą poprawić swoje życie i wierzą, że jest to możliwe

Zapraszam na pierwsze seminarium Principles of Life® zatytułowane „Jak zostać mistrzem swojego życia”. Dla tych, którzy chcą być bardziej pewni siebie, mają bliższe relacje, rozumieją, że konflikty należą do życia. Principles of Life® to oryginalna praktyczna filozofia życia w Czechach, która pomaga ludziom zorientować się w życiu. Jeśli masz do czynienia z tematami takimi jak niezadowolenie, strach, niepewność, niezdecydowanie, wyrzuty sumienia, niedziałające relacje między partnerami, rodzicami i dziećmi, problemy w pracy lub szkole, nie wahaj się przyjść na seminarium. Otrzymasz narzędzie, aby dowiedzieć się więcej o swoim życiu, dowiedzieć się, dlaczego czasami wpada w sytuacje, które ci się nie podobają, mają bliższe relacje, rozumieją konflikty, którzy rozwiązują trudną sytuację życiową lub odwrotnie ale w jej życiu brakuje czegoś ważnego. Ustalam konkretne terminy zgodnie z umową i rozpoczynam w piątek o 14.00, w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00. Seminarium odbywa się w Nespek u Benešov, V Sadu 66, Cena trzydniowego seminarium wynosi 4000 CZK. Więcej informacji na www.principyzivota.cz lub Libuše Jíšová 604 636 960