Vztahy jinak - Libuse Jisova
Seminare a osobni konzultace


Kursy, seminaria, warsztaty, konsultacje osobiste z zakresu relacji międzyludzkich i samowiedzy, badanie praw i kontekstów otaczających nas rzeczy oraz umiejętność lepszego zarządzania wszystkim, co dzieje się w naszym życiu, w tym poprawy jakości relacji międzyludzkich.
Posiadam licencję Tekayen z zakresu filozofii życia Principles of Life ®, co oznacza, że jestem upoważniona do prowadzenia seminarium na seminarium Principles of Life ®.
Poradnię w zakresie relacji międzyludzkich prowadzę od 2000 roku i lubię szukać sposobów na satysfakcjonujące rozliczenie w relacjach rodzinnych i zawodowych z moimi klientami.
Najbardziej fascynują mnie partnerstwa, ponieważ sam doświadczyłem, jak życie w partnerstwie wysokiej jakości wpływa na całe moje życie.
Interesuję się również relacjami z rodzicami, dziećmi i nauczycielami. Tu wykorzystuję swoje wcześniejsze doświadczenia, kiedy pracowałem jako nauczyciel i dyrektor w przedszkolu państwowym i prywatnym oraz jako nauczyciel seminariów dla dorosłych. Na koniec korzystam z doświadczeń życiowych mamy i babci, co pozwala mi spojrzeć na sprawę z różnych perspektyw.

Ja sam byłem niezadowolony ze związków, ale nawet oni mają swoje prawa, a kiedy je szanuję, czuję się w nich dużo szczęśliwsza i wolniejsza. Dlatego proponuję „Jak inaczej mieć relacje”.

Nie jest to jednak cudowna metoda, nie pozbędziemy się naszych problemów żadną abraka dabra, ani dzięki precyzyjnym instrukcjom, ale dzięki współpracy w badaniu i ustalaniu, jakie nastawienie, pomysł lub wartość należy zmienić z naszej strony.

Osobiste konsultacje odbywają się w miłej atmosferze, oczywiście istnieje zaufanie i wsparcie w poszukiwaniach.

Nauczanie i coaching:
Od ponad dwudziestu lat zajmuję się edukacją dorosłych, coachingiem menedżerów, osób indywidualnych i grup, organizuję dyskusje i warsztaty dla rodziców, nauczycieli i zespołów pedagogicznych, budowanie zespołu, superwizję.

Dzieciństwo, wychowanie, edukacja
Relacja nauczyciel-dziecko i nauczyciel-rodzic

Organizuję seminaria dla rodziców poświęcone edukacji dzieci z cyklu wolnego: „Zadowolony rodzic - zadowolone dziecko” w szkole lub w mojej sali wykładowej

Inne seminaria:
Jak zdenerwować dziecko?
Czy czujesz się w kącie i nie wiesz, co robić?

Doradztwo w zakresie relacji międzyludzkich
Indywidualne konsultacje
Poszukiwanie rozwiązań w relacjach partnerskich i rodzinnych
Rozwój osobisty nauczycieli - superwizja, coaching, współpraca z rodzicami

Wszystko to głównie w powiecie Benešov lub w Pradze, ale także w całym regionie środkowoczeskim i północnoczeskim.

Znaki towarowe:

Principy zivota

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vztahy jinak - Libuse Jisova Seminare a osobni konzultace
Strona (witryna) internetowa
Vztahy jinak - Libuse Jisova
www.vztahy-jinak.cz
Adres

Adres

V Sadu 66
Nespeky 257 22

libusejisova@seznam.cz
+420 604 636 960

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookSkypeARES
captcha