SCASERV a.s.


  • metalowe bramy wejściowe, kowal produkcja, ogrodzenia metalowe, akcesoria- ogrodzenia i bramy, konstrukcje metalowe

  • rusztowanie fasadowe, wieże schodowe, rusztowania ruchome, modułowe rusztowania, podnośnik, stoły podnoszenia

  • wibracyjne maszyny, wieże aluminiowe, sufity szalunki, drobne narzędzia, urządzenia , platformy montażowe
Firma SCASERV a. s. w Republice Czeskiej, która jest członkiem Unii Europejskiej, dostarcza Waszym projektom budowlanym na czeskim, słowackim i polskim rynku rusztowania ramowe elewacyjne Sprint oraz aluminiowe rusztowania przejezdne BoSS. Jako idealny odpowiednik do kompletnego asortymentu naszych wyrobów oferujemy podesty wiszące TITAN, które wykorzystacie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania rusztowania elewacyjnego. Do wytyczenia i zabezpieczenia przestrzeni budowlanej, dokąd jest zabronione wejście osób niepożądanych, zastosować można wyroby mobilnego ogrodzenia. W zakresie deskowania oferujemy panelowe deskowanie ścienne Logik 50 oraz szalunki stropowe na podporach stalowych z mechanizmem zabezpieczającym łatwiejsze rozszalowanie. Całe portfolio produktów oferujemy w formie wynajmu lub sprzedaży.

Nasze motto to: „BEZPIECZNE I EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA DLA BUDOWNICTWA”. Standardowo wszystkie nasze produkty spełniają nie tylko normy techniczne, ale posiadają również wysokie walory technologiczne. Nasi przedstawiciele handlowi zapewnią dla ciebie skuteczne rozwiązanie szyte na miarę dokładnie według waszych wymagań.

Rusztowanie ramowe elewacyjne SPRINT to prosty system, który dzięki szybkości montażu i trwałości elementów ocynkowanych ogniowo zapewni obniża koszty pracy, jednocześnie spełniając ścisłe wymagania bezpieczeństwa pracy.

Lekkie aluminiowe rusztowania przejezdne BoSS z szerokim asortymentem różnych elementów zapewnia duży wybór konfiguracji, wymiarów i wysokości platform roboczych. Rusztowanie stanowi idealną konstrukcję w budownictwie i w innych gałęziach przemysłu, gdzie jest jego zastosowanie niezbędne do wykonywania napraw, prac konserwacyjnych i montażu.

Podesty wiszące to nowoczesne urządzenie podnoszące przeznaczone do pracy na elewacjach budynków. To idealny odpowiednik rusztowania elewacyjnego lub jego uzupełnienie. Przenoszenie i transport materiału, sprzętu i osób na właściwą wysokość przy jednoczesnej koordynacji znacznie przyśpiesza i uefektywni pracę. Podesty wiszące znajdują szeroki zakres zastosowania przy ociepleniu elewacji i okładzin budynków, instalacji okien, czyszczeniu elewacji po zewnętrznej stronie elewacji zarówno jak podczas konserwacji budynku. Jeżeli jesteś zainteresowany o podesty wiszące, przeprowadzimy u ciebie przegląd silnika. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy STROS- Sedlčanské strojírny, a. s.

Klatki schodowe Cuplok operują na żądaniach wymagającego rynku budowlanego i są konstruowane dla większego obciążenia. Są stosowne do częstego dostępu pracowników w większych ilościach. Dostarcza dostateczne miejsca do nanoszenia i wynoszenia materiału.
Ta tymczasowa wariabilna klatka schodowa spełnia wysoki standard bezpieczeństwa i pozwala na stworzenie wyjść na kilku piętrach budowy naraz.

Klatki schodowe R-modul nadają się do utworzenia tymczasowych lub ucieczkowych klatek schodowych zapewniając normy bezpieczeństwa budowy. Klatki schodowe rewelacyjnie spełniają się w budownictwie ze względu na szybki montaż, jakość oraz korzystną cenę.

W naszej gamie produktów firmy SCASERV a. s. nie może zabraknąć ogrodzenia tymczasowego. Oferowane jest w formie sprzedaży lub wynajmu. Ogrodzenia tymczasowe są popularne ze względu na szybki montaż oraz łatwość jego przenoszenia.
Poszczególne elementy poddawane obróbce metodą cynkowania ogniowego, zapewniają wysoką jakość i długoletnią żywotność. Oferujemy zarówno pełne, jak również druciane elementy ogrodzenia. Idealnie się nadaje do zabezpieczenia placu budowy czy ogrodzenia magazynów tymczasowych, ale zastosowanie znajduje również podczas organizacji imprez sportowych i kulturalnych.

LOGIK 50 to wszechstronny system deskowania ściennego, zapewniający doskonałą powierzchnię betonu, spełniającą najbardziej ścisłe wymagania norm przy dopuszczalnym parciu masy betonowej do 50 kN/m2. System zaprojektowano dla małych i średnich projektów. Wszechstronność rozwiązania pozwala na wykonanie murów oporowych, fundamentów, zbiorników, szybów, filarów i słupów. System LOGIK 50 można wykorzystać jako szalunek jedno lub dwustronny.

Szalunki dźwigarowe do stropów i podciągów Scaflex to system deskowania wykorzystujący klejone dźwigary drewniane, płyty trójwarstwowe okute, regulowane podpory stalowe oraz inne elementy uzupełniające. Ma zastosowanie podczas wykonywania wszelkiego rodzaju stropów, zarówno prostych, jak również tych grubszych o skomplikowanym kształcie.

System siatek budowlanych SafeNet ma zastosowanie przede wszystkich przy zabezpieczeniu placu budowy. Siatka chroniąca przed upadkiem przedmiotów z wysokości jest odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Jej wysokość można regulować i została przetestowana na upadek obiektów o wadze 100kg z wysokości 7m.

Kładka SafeBridge to idealne rozwiązanie do budowy przejść dla pieszych, np. dostępu do budynku przez rów w chodniku, czy też do zastosowania na placu budowy np. w przypadku instalacji obiektów inżynieryjnych lub gazociągów, przewodów elektrycznych. Kładkę SafeBridge o powierzchni antypoślizgowej oferujemy w 4 długościach o szerokości 1, 2m i wyposażona ogranicznikami wysokości 160mm.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SCASERV a.s.
Strona (witryna) internetowa
SCASERV a.s.
www.scaserv.cz
Adres

Adres

Lihovarska 663/38
Ostrava - Kuncicky 718 00

ostrava@scaserv.cz
+420 595 222 200

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha