Vinarstvi Kukla - vino z Moravy
Prvni vinarska spol. s r. o.


W naszej winnicy w Hustopeče produkujemy i sprzedajemy morawskie białe i czerwone wino. Nasza winnica obejmuje również piwnicę z winami, w której organizujemy degustacje, a także prowadzimy sklep internetowy, w którym można kupić nasze wina. Posiadamy również na sprzedaż paczki z winami.

W naszej rodzinnej winnicy używamy najnowocześniejszych technologii do produkcji wina. Cały proces rozpoczyna się od delikatnego prześladowania winogron, delikatnego tłoczenia pneumatycznego w celu uzyskania soku najwyższej jakości bez substancji ujemnych z ziaren i skórek, a następnie kontrolowanej fermentacji z zachowaniem wyjątkowego aromatu wina, a na koniec dojrzewania, a następnie przechowywania wina w atmosferze ochronnej. Sprzedajemy szeroką gamę białych i czerwonych morawskich win - nie brakuje nam na przykład Sauvignon, Riesling Italian and Rhine, morawskiej gałki muszkatołowej, Pálava, Pinot Gris, Chardonnay, Frankovka, Veltín Green i innych. W naszym sklepie internetowym można również kupić wina z naszej produkcji. Posiadamy również na sprzedaż paczki z winami z naszej piwnicy.

Jeśli chodzi o degustację, prowadzi ją nasz doświadczony mistrz piwnicy Ing. Jiří Kukla. Częścią degustacji jest zapoznanie się z uprawą winorośli, jej historią i technologią produkcji. Podczas tego uczestnicy skosztują 10 próbek win przymiotnikowych z naszej produkcji. Możesz wybierać spośród naszych 4 pakietów do degustacji, które różnią się liczbą degustowanych próbek wina, a każde z tych pakietów zawiera również inny wariant przekąsek. Optymalna liczba degustatorów to 15-20. Standardowy program jest zaplanowany na 6-7 godzin siedzenia w piwnicy z winami, której historia sięga XVIII wieku, a T. G. Masaryk również pił wino.

Częścią degustacji w piwnicy z winami są dwie kolacje, w których sami ładujemy wszystkie naczynia zgodnie z oryginalnymi przepisami naszych babć i serwujemy je na ciepło bezpośrednio z piekarnika. W pierwszej godzinie otrzymasz pierwszą wybraną kolację. Po obiedzie degustacja 9 próbek wina prowadzona przez mistrza piwnicznego inż. Jiří Kukla.
Trzecia i czwarta lekcja są dla twojej rozrywki. W piątej godzinie pobytu serwowana jest druga wybrana kolacja, a ostatnią godzinę spędzisz ponownie. Cena obejmuje również wodę, herbatę i kawę ze słodkim deserem. Jako program towarzyszący zapewniamy muzykę, na przykład grupę cymbałów.

Katalog firm:

Turystyka winiarska

,

Piwice

,

Wino

,

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vinarstvi Kukla - vino z Moravy Prvni vinarska spol. s r. o.
Strona (witryna) internetowa
Vinarstvi Kukla - vino z Moravy
www.prvnivinarska.cz
Adres

Adres

Herbenova 1372/17b
Hustopece u Brna 693 01

prvni@vinarska.cz
+420 777 208 798

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha