Windsor Enterprise s.r.o.


c. 335, Znojmo - Kucharovice 669 02
Zakup dziczyzny od myśliwych i późniejsze przetworzenie do formy kuchennej.

Przetwórstwo zwierzyny powszechnie upolowanej w Republice Czeskiej tj. sarny, daniele, jelenie, muflony, dziki, bażanty, kaczki i zające.

Cały asortyment dostarczamy w opakowaniach próżniowych. Towar posiadamy na magazynie przez cały rok w stanie zamrożonym, w sezonie łowieckim (od maja do stycznia) oraz schłodzonym.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna dziczyzny Brno, Moravský Krumlov, Třebíč, Kraj środkowoczeski, Břeclav, Olomouc, Vyškov, Mikulov, Přerov, Praga
- dziczyzna pakowana, schłodzona, świeża, mrożona
- przepisy na dziczyznę
- przepisy na gry
- produkty do gier
- kiełbaski z dziczyzny
- pasztet z dziczyzny, szynka
- jeleń
- Dzik
- Dzik
- dzika świnia
- muflon
- sarna
- bażant
- dzika kaczka
- Zając
- sarna
- jeleń
- Dzik
- muflon
- bażanty
- kaczki
- Zając.

Naszymi klientami są zarówno mali klienci, jak i duże firmy.
Oferujemy również produkty z dziczyzny - kiełbasy, pasztety i suszone szynki. Klienci mogą kupić towar bezpośrednio w sklepie firmowym w Kuchařovicach lub w sklepie internetowym w punktach odbioru w Znojmie, Brnie i Pradze.
Jesteśmy małą firmą rodzinną i potrafimy szybko reagować na nietradycyjne modyfikacje. Wielkość opakowania dostosowujemy do wymagań klienta. Oferujemy również takie specjały jak daniele osso buco, golonka z dziczyzny czy podróbka dziczyzny.

Chętnie doradzimy w przygotowaniu różnego rodzaju gier. Posiadamy również małą książkę kucharską o dziczyznie przygotowaną dla naszych klientów ze sprawdzonymi własnymi przepisami.

Punkty pobierania próbek dla sklepu internetowego Znojmo, Brno, Ołomuniec, Praga.

Produkty
  • kurczęce mięso, wieprzowina, wołowina, cielęcina, indyk, kiełbasa, boczek i słonina , rzeźnie i zakład pakowania mięsa
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha