CZK
Ověřeno EDB
Certyfikat EDB
Napisz do nas

Napisz do nas

daniela@danielasivcova.cz

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

+420 606 743 742

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Adres

Kozlovska 190/2
Prerov 750 02

Daniela Sivcova - Hair studio and barber

Studio fryzjerskie i fryzjerskie to nowoczesne studio fryzjerskie w Przerówu. Zapewniamy pełną obsługę fryzjerską i porady dotyczące włosów. Nasze główne działania to wydłużanie włosów metodą Great Lengths, prostowanie włosów i leczenie brazylijskiej keratyny. Barbershop, męski salon fryzjerski, jest przeznaczony dla każdego prawdziwego mężczyzny. Nasi wyszkoleni fryzjerzy korzystają z najnowszych technologii.

Jeśli planujesz ślub, planujesz rodzinną sesję zdjęciową, nie wahaj się z nami skontaktować, my zajmiemy się tobą w naszym salonie.

Kompleksowa usługa fryzjerska, usługi fryzjerskie i pielęgnacja włosów
Strzyżenie, farbowanie, brazylijska keratyna, mycie i dmuchanie włosów oraz tworzenie ekstrawaganckich fryzur. Farbujemy włosy według typologii, strzyżymy je według rodzaju osobowości.
Aby uzyskać idealną pielęgnację włosów, możesz kupić u nas najlepsze produkty.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Metoda Great Lengths to najnowocześniejsza metoda przedłużania włosów. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i wykorzystuje naturalne włosy, które nadają się do długotrwałego noszenia. Włosy są lśniące od nasady aż po same końce.

Możesz przycinać włosy w standardowy sposób, w tym farbować, dmuchać i prasować. Włosy pozostają lśniące od nasady aż po same końce, pięknie gładkie, jędrne i gęste. Ogólny wygląd jest bardzo naturalny.

Prostowanie włosów
Do trwałego prostowania włosów używamy szerokiej gamy systemów prostowania w zależności od rodzaju włosów bez ich uszkadzania. Oferujemy prostowanie, wygładzanie i zmianę struktury włosów. Prostowanie włosów wykonuje się na wszystkich rodzajach włosów, w tym farbowanych lub poddanych obróbce chemicznej.

Zakład fryzjerski
Męski zakład fryzjerski oferuje klasyczne i nowoczesne męskie fryzury, zabiegi na brodę i wąsy, tradycyjne golenie maszynki do golenia, zawijanie ręczników i nowoczesne męskie kroje. Oprócz nowoczesnych cięć wykonujemy również masaże głowy.

moreless
Katalog firm

FryzjerKosmetyki

OBRAZKI


Kontakty

Strona (witryna) internetowa Daniela Sivcova - Hair studio and barber
Adres

Adres

Kozlovska 190/2
Prerov 750 02

daniela@danielasivcova.cz
+420 606 743 742

Prosimy o kontakt formą pisemną

captcha