BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.


Vernerice 202, Hrob 417 04
Firma BOHEMIA-HOTWORK s.r.o. oferuje prace serwisowe pieców szklanych i przemysłowych. Zapewniamy suszenie wykładzin, kotłów płynowych i innych kotłów przemysłowych.
Nasze usługi obejmują konserwację pieca, odpuszczanie i odpuszczanie pieców, rozładowanie pieców z regulacją wypływu szkła, wiercenie, czyszczenie regeneratorów pieca z siarczanów, wymianę uchwytów elektrod i montaż termopar.
Stosujemy najnowocześniejszą technologię pomiarową do odpuszczania pieca, wysokowydajne palniki gazowe do spalania gorącym powietrzem, a wentylatory zapewniają niezbędne nadciśnienie w piecu, w tym budowę nowego lub naprawionego urządzenia do topienia.
Zapewniamy również czyszczenie i wytapianie regeneratorów pieców siarczanowych, montaż nowych elektrod, wiercenie różnych otworów podczas pracy pieca w celu instalacji lub wymiany termopar.

Serwis, naprawa, konserwacja pieca przemysłowego i szklanego:
 - odpuszczanie i odpuszczanie szkła i pieców przemysłowych
 - Napełnianie pieców gorącymi odłamkami
 - rozładunek pieców z regulacją wypływu szkła
 - czyszczenie regeneratorów siarczanowych pieców
 - topienie regeneratorów
 - wymiana uchwytów elektrod
 - montaż termopar
 - wymiana dysz bąbelkowych i termopar
 - wiercenie rdzeniowe podczas pracy pieca.

Nasz personel serwisowy sprawdza również i dostosowuje kotwienie pieca. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach i serwisowaniu pieców szklarskich i przemysłowych, działamy na rynku czeskim i zagranicznym od 1985 roku. Nasz zakład znajduje się w Verneřice 202, Hrob, powiat Teplice.

Produkty
  • piece do przemysłu szklarskiego, do ceramiki , piece do obróbki powierzchni , piece do wypalania porcelany
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha