Drevoslav, s.r.o.


  • sypialnie - wyposażenie, meble do sypialni, łóżka i materace, zestawy do sypialni, szafy

  • drewniane drzwi, drewniane ogrodzenia, drewniane ogrodzenia , drewniane ogrodzenia postów , panele ogrodzeniowe, drewniane ogrodzenia ,drewniane wykończenie

  • krzesła ogrodowe, kanapy, meble ogrodowe wykonane z drewna, plastikowe meble ogrodowe, stoły ogrodowe

  • produkcja mantyneli, siatki ochronn , ogrodzenia sportowe, materace produkcja, wyposażenie sal gimnastycznych, sprzęt gimnastyczny, stoiska dla widzów, nawierzchnie sportowe, konstrukcje do koszykówki, siatkówka słupy , bramy do piłki ręcznej , piłka ręczna , bramki do piłki nożnej, place zabaw
Producentem certyfikowanych placów zabaw jest firma Dřevoslav s.r.o. z siedzibą w Slavonicach. Produkujemy i dostarczamy drewniane elementy do zabawy dla dzieci, takie jak domy, drabinki, zjeżdżalnie, huśtawki i inne elementy do zabawy dla dzieci.

Koncentrujemy się wyłącznie na produkcji naturalnego litego drewna, zwłaszcza świerku i dębu, ze względu na doskonałe właściwości litego drewna, a jednocześnie nowoczesny, praktyczny i różnorodny design. Naszym priorytetem jest jakość, na której możesz polegać. Ponadto jesteśmy w stanie dokonywać wszelkich nietypowych zmian w produkcji seryjnej, a wszystko to możesz wybrać i zamówić za pośrednictwem naszego sklepu do domu.

Jeśli chodzi o elementy gry, nasza oferta obejmuje kilka grup. Istnieją elementy do ćwiczeń i rozciągania, takie jak trapezy, mosty linowe, kładki równoważące i słupy. Ponadto żaden plac zabaw nie może obejmować także drabinek, zjeżdżalni lub wież i wież widokowych. Integralną częścią kursów są huśtawki - sprężyna, huśtawka i zawieszenie. Każde przedszkole lub ogród przydomowy powinien być uzupełniony kwadratową lub okrągłą piaskownicą palisadową. Dodatkowy asortyment naszej produkcji obejmuje deski kreślarskie, przerzutki, światła przeciwmgielne, ścieżki dotykowe, ławki i kosze na śmieci.

Ponadto produkujemy także łóżka i ramy łóżek wykonane z litego drewna - buk, świerk. W naszym portfolio znajdziesz zarówno łóżka dziecięce i podwójne, jak i podnoszone łóżka dla seniorów. Nasza produkcja obejmuje również akcesoria do łóżek, takie jak szafki nocne, bariery ochronne lub bariery ochronne na ścianę. Jednocześnie produkujemy meble ogrodowe dla dzieci i dorosłych oraz drewniane elementy ogrodzeniowe i narzuty na łóżka.

Produkcja na zamówienie, w tym montaż, nie jest tutaj wyjątkiem, ale oczywiście zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Czekamy na spełnienie innych życzeń!

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Drevoslav, s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Drevoslav, s.r.o.
drevoslav.cz
Adres

Adres

Znojemska 254
Slavonice 378 81

drevoslav@email.cz
+420 723 364 850

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha