ST-mont Dacice
Pavel Stejskal


Firma ST MONT Pavel Stejskal zajmuje się produkcją, dostawą i montażem konstrukcji stalowych, hal i okładzin budynków oraz świadczy usługi przez cały rok w całej Republice Czeskiej.

Działamy na rynku od 18 lat i dostarczamy hale na zamówienie zgodnie z wymaganiami inwestora lub używane hale remontowane. Oba typy mogą być pokryte blachami trapezowymi lub płytami warstwowymi wypełnionymi pianką PUR lub wełną mineralną. Panele ścienne i dachowe są dostępne w różnych grubościach i można wybierać spośród ponad 20 klasycznych kolorów z palety RAL. Zaletą płyt warstwowych jest szybki montaż, niskie wymagania konserwacyjne. Wyróżnia się również dobrymi właściwościami izolacyjnymi i oszczędnością miejsca w porównaniu z tradycyjnymi murami.

Świadczymy kompleksowe usługi, od działań projektowych, obliczeń statycznych, po dokumentację produkcyjną i montażową. Zapewnimy Ci również bezpłatną kalkulację ceny. Preferujemy zamówienia krajowe, ale także udział w budownictwie zagranicznym nie stanowi dla nas problemu.


Budowa i montaż konstrukcji stalowych:

- prefabrykowane hale
- hale produkcyjne
- hale stalowe
- działalność budowlana
- montaż poszycia hal
- budynki przemysłowe
- magazyny.


Nasza firma stale pracuje nad ulepszaniem naszych usług, a zadowolony klient jest naszym priorytetem.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa ST-mont Dacice Pavel Stejskal
Strona (witryna) internetowa
ST-mont Dacice
www.st-mont.cz
Adres

Adres

Berky z Dube 163
Dacice 380 01

st-mont@seznam.cz
+420 603 170 282

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha