VTL Blansko, a.s.
Prodej a servis obrabecich stroju


  • sprzęt do obróbki metali , cięcia metalu , giętarki części metalowe do kształtowania metali , urządzenia do obróbki metali
Firma VTL Blansko, a.s., której zakład znajduje się w Blansku, koncentruje się przede wszystkim na produkcji i serwisie obrabiarek i obrabiarek. Naszą specjalizacją jest produkcja ciężkich tokarek karuzelowych. Inne produkowane przez nas produkty to stoły i szafy obrotowe.

Nasz program produkcyjny skupia się na produkcji własnego dwustanowiskowego
tokarki ciężkie pionowe VTLD - karuzela. Do wyboru są różne typy tokarek, od wersji podstawowej z ramą stałą do maszyny wyposażonej w portal mobilny. Tworzymy nowoczesne rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością, dokładnością i elastycznością dzięki najlepszej konstrukcji. Dlatego nadają się do ruchu w pełni obciążonego.

W zakresie serwisu obrabiarek i obrabiarek wykonujemy szeroki zakres prac serwisowych. Przede wszystkim zapewniamy geometrię. Ponadto diagnostyka i sprawdzanie stanu maszyny w regularnych odstępach czasu. Maszyna przechodzi nie tylko przeglądy mechaniczne, ale także diagnostykę poszczególnych elementów elektronicznych. Zapewnimy również demontaż maszyn lub ich demontaż, transport i ponowne uruchomienie maszyny. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą części zamiennych. Nasza usługa SERVIS24 zapewnia rozwiązania, eliminację lub eliminację usterek na maszynie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Stoły obrotowe naszej produkcji składają się z płyty dociskowej oraz samego łóżka. Płyta jest napędzana przez obudowę zębnika z dwoma silnikami (układ Master-Slave). Blat stołu jest osadzony promieniowo na łożysku wałeczkowym i osiowo na łożysku hydrostatycznym. Urządzenia te mogą służyć jako samodzielna jednostka funkcjonalna lub jako osprzęt do różnego rodzaju obrabiarek.

Obecnie dostarczamy również szafy rozdzielcze do obrabiarek lub linii produkcyjnych. Zapewniamy dostawę rozdzielnic - w tym opracowanie dokumentacji projektowej i konstrukcyjnej, kalkulacje cenowe, montaż i projekt central oraz nadzór techniczny podczas realizacji zamówienia.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa VTL Blansko, a.s. Prodej a servis obrabecich stroju
Strona (witryna) internetowa
VTL Blansko, a.s.
www.vtlblansko.cz
Adres

Adres

Porici 2469/21
Blansko 678 01

jana.kadlecova@vtlblansko.cz
+420 734 315 101

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookLinkedInARES
captcha