UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.


UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o. koncentruje się na instalacji i serwisie anten, satelitów Skylink, piorunochronów, urządzeń elektrycznych, ogrzewania podłogowego i systemów bezpieczeństwa. Firma działa w okolicach Havířova, Karviná i Frýdku-Místku.

W Havířovie znajduje się sklep z kamieniami, w którym skupia się na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz naprawach urządzeń elektrycznych, narzędzi ręcznych, grzejników marek Dražice, Tatramat i Wterm. Naprawią zmywarki, pralki automatyczne i suszarki.

W sklepie można kupić technologię antenową i satelitarną, a także niezbędny materiał elektryczny. Jest to jeden z NAJLEPSZYCH partnerów Skylink.

Instalacja i konserwacja satelitów i anten do naziemnej transmisji cyfrowej i satelitarnej jest wykonywana na budynkach rodzinnych i mieszkalnych.

Świadczą kompleksowe usługi elektroinstalacyjne dla nowych budynków, nawet w przypadku przebudowy pierwotnej instalacji elektrycznej, począwszy od dokumentacji projektowej, aż po montaż i rewizję.

Oczywiście istnieją również instalacje i dostawy niskoprądowej dystrybucji, nawet z dostawą certyfikowanych protokołów pomiarowych, które obejmują linie optyczne, sieci danych i systemy łączności.

Firma specjalizuje się również w montażu i serwisie elektronicznych systemów bezpieczeństwa i kamer. Jest jednym z certyfikowanych partnerów firmy JABLOTRON.

Zaufaj UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o. Można również zainstalować systemy grzewcze z FENIX i elektrownie fotowoltaiczne oraz uzyskać dotację z programu Nová Zelená Úsporám. Oczywiście trzeba opracować propozycję odpowiedniego rozwiązania.

W sklepie znajdziesz również punkt wydawania Fotolab (Cewe Color).

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
Strona (witryna) internetowa
UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
www.universal-telekomunikace.cz
Adres

Adres

u Stromovky 341/46
Havirov-Mesto 736 01

bm-universal@volny.cz
+420 596 811 028

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha