Tradicional, s.r.o.
Luxusni calouneny nabytek


Nasza firma zajmuje się produkcją na zlecenie luksusowych mebli tapicerowanych, skórzanych sof oraz mebli w stylu angielskim Chesterfield, które stanowią ozdobę reprezentacyjnych i najbardziej luksusowych wnętrz.

Wykonujemy meble tapicerowane na zamówienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom klienta, czy to wysokości, szerokości, nietypowych wymiarów mebla czy sztywności siedziska. Naszym celem jest produkcja najwygodniejszych mebli tapicerowanych o długiej żywotności.

Meble z pracowni Tradicional tworzą przyjemne środowisko do pracy i wypoczynku. Wykonujemy meble lub wnętrza na zamówienie dla hoteli, kancelarii prawnych, restauracji, kasyn, kawiarni i przestrzeni prywatnych. W naszej pracowni wyprodukujemy dla Państwa sofy, fotele, fotele, krzesła, taborety, łóżka i sofy.

Szkielet mebla składa się z drewnianej konstrukcji, której części wykonane są z drewna bukowego i świerkowego. Do pokrywania poszczególnych mebli używamy tylko najwyższej jakości skóry z Włoch lub tkanin niemieckich.

Częścią naszej produkcji jest produkcja skórzanych sof. Każdy komplet wypoczynkowy jest oryginalny - dzięki metodzie patynowania skóry każdy mebel błyszczy wieloma kolorami.

Warsztat stolarsko-tapicerski specjalizuje się w eleganckich meblach typu Chesterfield w stylu angielskim.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Tradicional, s.r.o. Luxusni calouneny nabytek
Strona (witryna) internetowa
Tradicional, s.r.o.
www.tradicional.cz
Adres

Adres

cp. 80
Mikulovice 675 22

pisktradicional@email.cz
+420 731 518 450

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha