Prodej a aranzovani kvetin Prostejov
Ivana Slavovova


Sprzedaż i aranżacja kwiatów Prostějov - kwiaciarnia Prostějov - zajmuje się sprzedażą zarówno świeżych ciętych kawałków, jak i kwiatów doniczkowych. Organizujemy również wiązanie weselne i pogrzebowe czy bukiety.

W naszej kwiaciarni kupisz różne odmiany codziennie świeżych kwiatów ciętych, które można zakupić pojedynczo lub stworzymy z nich kompozycje kwiatowe i bukiety na różne okazje.

W naszej ofercie znajdują się również rośliny doniczkowe, które można nadal uprawiać w doniczce lub przesadzać na rabaty w swoim ogrodzie - są to głównie rośliny ozdobne.

Układamy również kwiaty żywe lub sztuczne. Na życzenie możemy wykonać bukiety na różne okazje, np. Luksusowe, okazjonalne czy gratulacyjne.

Przywieziemy również bukiety ślubne i kompozycje kwiatowe. Robimy je zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów. Dla Panny Młodej przygotujemy taki bukiet ślubny, który będzie idealnie pasował do wyglądu i stylu Twojego ślubu.

W naszej kwiaciarni przygotowujemy również bukiety żałobne również z kwiatów żywych lub sztucznych. Wykonujemy również wieńce pogrzebowe i kompozycje kondolencyjne.

Katalog firm:

Kwiaty, nasiona i nawozy

,  

Kwiaty

,  

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Prodej a aranzovani kvetin Prostejov Ivana Slavovova
Strona (witryna) internetowa
Prodej a aranzovani kvetin Prostejov
www.kvetinypv.cz
Adres

Adres

Brnenska 4494/102
Prostejov 796 01

i.slavovova@seznam.cz
+420 724 804 937

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha