Silikonove naramky
IdentCORE s.r.o.


IdentCORE s.r.o. zajmuje się również produkcją bransoletek silikonowych RFID w różnych wzorach, rozmiarach, rodzajach i kolorach. Nasze bransoletki mogą nosić mężczyźni, kobiety i dzieci. Dostarczamy bransoletki silikonowe z nadrukiem, haftem, debosem, rolką, odblaskową, nietypową, 1-calową i TYVEK.

Pierwsze z nich - bransoletki silikonowe z wytłoczeniem - to klasyczny rodzaj produkcji bransoletek. Logo lub inny tekst jest nadrukowany na bransolecie i ma wysoką odporność na wpływy zewnętrzne. Możesz wybrać kolory zgodnie z Twoją marką, logo.
Kolorowe wytłoczenia mogą być wykonane dla różnych rozmiarów bransoletek i połączone z innymi wykończeniami powierzchni, takimi jak wytłaczanie, nadruk lub bransoletki o różnych kolorach.

Kolejnym naszym produktem są bransoletki silikonowe z tłoczeniem.
Tekst jest podniesiony na bransolecie i tworzy efekt 3D na powierzchni. Wypukła czcionka może być tego samego koloru co bransoletka lub sam możesz określić jej kolor. Dostarczamy bransoletki w różnych szerokościach i długościach. Wytłaczanie można również łączyć z innymi wykończeniami.

Bransoletki można również modyfikować klasycznym nadrukiem jednokolorowym lub wielokolorowym. Dzięki nowoczesnym i wysokiej jakości technologiom druku wykonujemy bardzo szczegółowe nadruki w najniższych cenach na rynku. Nadruk można łączyć z innymi wariantami modyfikacji silikonowej bransoletki (tłoczenie, tłoczenie).

Jeśli chodzi o bransoletki Tyvek®, opiera się on na warstwie papieru, pokryciu tekstylnym i foliowym. Dlatego bransoletkę bardzo trudno jest zerwać lub uszkodzić w inny sposób. Ponadto jest odporny na wodę i wyższe temperatury. Może być używany do różnych wydarzeń, takich jak koncerty, festiwale i inne imprezy towarzyskie. Bardzo dobrze widoczny dzięki wysokiej jakości i bogatej kolorystyce

Ostatni z naszych produktów - zwijane bransoletki odblaskowe - pokryte są warstwą silikonu lub PCV, które odbijają światło w ciemności, dzięki czemu są doskonałym elementem ochronnym
Po lekkim uderzeniu bransoletka jest owijana wokół nadgarstka lub innego przedmiotu dzięki wypełnieniu cienką metalową płytką.
Możesz również wydrukować tę bransoletkę. Standardowo bransoletki zwijane wykonywane są o długości 23 cm.

Katalog firm:

Promocje

,

Prezenty i upominki

,

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Silikonove naramky IdentCORE s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Silikonove naramky
www.silikonovenaramky.com
Adres

Adres

Horni Ceska 248/19
Znojmo 669 02

silikonovenaramky@identcore.cz
+420 775 529 311

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha