Equicov s.r.o.


Produkcja i rozwój boksów wewnętrznych i zewnętrznych dla koni jest zaangażowana w spółkę Equicov Ltd., która znajduje się w Nova Ves niedaleko Trebic. Oprócz produkcji boksów koncentrujemy się również na produkcji i wdrażaniu schronisk, stajni i kojców dla koni i innych zwierząt gospodarskich.

Pudełka wewnętrzne
W ramach realizacji skrzynek wewnętrznych zadbamy o ich pełną produkcję, która obejmuje zarówno ściany przednią, jak i boczne. W tym przypadku zapewniamy przednie ściany w kilku wersjach, mianowicie STANDARDOWY, KOMFORTOWY, EKONOMICZNY. Wszystkie te ściany przednie są dostępne w różnych wariantach i wymiarach w zależności od wymagań klienta. Drzwi można następnie połączyć z zagłębieniami w głowicy lub otwierającą częścią kratek, a ściany końcowe można dodatkowo wyposażyć w stały lub uchylny otwór rynny. Należy również wspomnieć, że fronty ECONOMY są wykonane z cieńszych profili i desek, dlatego ten wariant jest odpowiedni dla spokojnych i mniejszych koni lub kucyków.
Ściany boczne mogą być wykonane w wielu wariantach - ściany mogą być łączone z barierami rynnowymi w różnych wzorach, lub ściany tych skrzyń są pełne z pełnym oszalowaniem wielu rodzajów drewna (np. Dąb, buk, świerk, sosna, modrzew, jesion, akacja i inne) .

Pudełka zewnętrzne
Konstrukcja skrzynek zewnętrznych wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo, wypełnionej drewnem lub drewnem z izolacją termiczną w systemie paneli składanych. Skrzynie te są produkowane w standardowych wymiarach 3x3m, ale mogą być wykonane wymiarowo na życzenie klienta. jesteśmy również w stanie produkować warianty z siodłem lub miejscem do karmienia, które stanowią pokrewną część pudełka.

Schroniska
Konstrukcje schronów są również wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, która jest zbudowana w systemie składanych paneli. Produkujemy schrony w standardowych wymiarach 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m.

Ogrodzenia i systemy ogrodzeniowe
Equicov zajmie się także zaopatrzeniem w długopisy i całe systemy ogrodzeń „pod klucz”. Zapewniamy konsultacje, projektowanie 3D i budowę ogrodzeń z wykorzystaniem własnej technologii.

Equicov zajmuje się również:
 - konwersja i konwersja samochodów do transportu koni
 - produkcja i budowa okrągłych hal jeździeckich, ogrodzenie paneli texas, karmienie siana do wózków do karmienia, stopni wejściowych, wózków siodłowych
 - sprzedaż stabilnych gum i mat (blokujących, perforowanych), mieszanek i pasz dla koni

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Equicov s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Equicov s.r.o.
www.equicov.eu
Adres

Adres

Nova Ves 89
Okrisky 675 21

equicov@seznam.cz
+420 603 529 989

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha