C.O.B. slevarna s. r. o.

CZKPrůmyslové odlitky

Nasza rodzinna firma Č.O.B. odlewnia o ponad piętnastoletniej historii znajduje się w Beňovie w powiecie Přerov. Jesteśmy odlewnią uniwersalną, która swoją koncepcją nastawiona jest przede wszystkim na produkcję wymagających technologicznie odlewów ze wszystkich powszechnie stosowanych metali i stopów z bezpośrednim naciskiem na ich jakość i wzornictwo. Zajmujemy się produkcją mechaniczną i artystyczną. Od lat współpracujemy z rzeźbiarzami i projektantami akademickimi. Wszystkie odlewy są dobrze patynowane, a powierzchnia zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi. Zwykle odlewamy z brązu i mosiądzu lub na życzenie klienta wykonujemy również odlewy z innych materiałów według norm europejskich (ČSN, DIN itp.) Lub dostosowujemy skład chemiczny materiałów do aktualnych wymagań. Dostarczamy certyfikaty składu chemicznego wszystkich materiałów.

Produkcja:
- odlewy dla przemysłu
- produkcja artystyczna odlewów z brązu i mosiądzu (emblematy państwowe, miejskie i miejskie, tablice pamiątkowe i orientacyjne, posągi, pamiątki, ...).
- odlewnia metali nieżelaznych i stopów żelaza.
Odlewy:
- ze stopów metali nieżelaznych
- Stal nierdzewna
- z żeliwa szarego i sferoidalnego
- z brązu
- wykonany z mosiądzu
- wykonany ze stali nierdzewnej
- ze stali

Dzięki naszemu charakterystycznemu podejściu do rzemiosła, partnerów biznesowych i pracowników, od dawna opieramy się na tradycyjnych wartościach i standardach dobrego zachowania, które przenosimy na wszystkie obszary naszej działalności. Nasze biuro znajduje się pod adresem Beňov 214, Beňov.