Samsontech
Josef Samson


Od ponad 20 lat Samsontech zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu biurowego, a także obsługą klienta.
W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia do kopiowania i drukowania marki DEVELOP, KONICA-MINOLTA, HP, Brother i Epson.

Dostarczymy zakupione od nas drukarki do Twojej firmy lub domu, zainstalujemy wszystko, czego potrzebujesz i, jeśli to konieczne, przeszkolimy Twoich pracowników.
Jeśli nie musisz kupować urządzenia, możesz je wypożyczyć tylko od nas. Oprócz sprzętu biurowego znajdziesz także projektory danych EPSON i BenQ lub innych niezbędnych asystentów biurowych, takich jak niszczarki, notebooki i inne. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to rzecz oczywista.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą drukarek czarno-białych i kolorowych. Oferujemy drukarki laserowe i wielofunkcyjne kopiarki następujących marek:

- DEVELOP (INEO 4750, INEO 554, INEO 558, ...)
- KONICA-MINOLTA (BIZHUB 185, BIZHUB 226)

Nasza firma działa na rynku od dłuższego czasu i stale staramy się ulepszać nasze usługi, abyśmy zawsze mogli znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Działamy w Brnie, Brnie-Venkowie i Vysočinie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub napisz do nas na nasz adres e-mail. Czekamy na przyszłą współpracę.

Znaki towarowe:

Develop, HP, Brother, Epson, KONICA-MINOLTA

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Samsontech Josef Samson
Strona (witryna) internetowa
Samsontech
www.samsontech.cz
Adres

Adres

Nezvalova 1356
Predklasteri 666 02

info@samsontech.cz
+420 604 988 999

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha