TOPITO s.r.o.


Trojanovice 740, Trojanovice 744 01
Nasza firma TOPITO s.r.o. powstała w 1995 roku. Głównym programem naszej firmy jest zgazowanie, montaż c.o., wodociągi, kanalizacja. Z czasem zaczęliśmy również zajmować się szkleniem loggii i balkonów w systemie bezramowym OPTIMI - KVADRO czy ramowym. SZKŁO. Następnie rozszerzyliśmy naszą działalność o montaż paneli słonecznych do podgrzewania i dogrzewania ciepłej wody użytkowej oraz montaż pomp ciepła firmy PZP KOMPLET a.s. Do naszego portfolio kotłów na paliwo stałe dodaliśmy również kotły firmy ROJEK a.s. i kotły słowackiego producenta ATTACK, s.r.o. Od 2012 roku oferujemy naszym klientom również montaż odkurzaczy centralnych REHAU VACUCLEAN.
Od 1998 roku jesteśmy członkiem Związku Techników Ciepłownictwa i Hydraulików Republiki Czeskiej. Naszym celem jest zaoferowanie klientom (użytkownikom końcowym) wsparcia od fazy przygotowania, zakończenia projektu do realizacji prac, w tym raportów z kontroli końcowej i przekazania robót. W ramach programu NOWE ZIELONE OSZCZĘDNOŚCI zapewniamy rozliczenie dotacji, lub program Dotacja kotła na montaż i dostawę automatycznych kotłów na paliwa stałe.

Nasza działalność:

- instalacja c.o.

- montaż kotłów na paliwo stałe VIADRUS (CZ), BENEKOVterm (CZ), IMMERGAS (IT), ROJEK (CZ), ATTACK (SK), OPOP (CZ)

- instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa

- przeszklenie syst. loggii. OPTIMI-KVADRO (bezramowe), syst. SZKŁO (ramka),

- montaż paneli słonecznych do podgrzewu CWU wraz z rozliczeniem dopłat OSZCZĘDNOŚCI ZIELONE

- montaż kotłów automatycznych na paliwa stałe wraz z uruchomieniem i przeglądami serwisowymi (VIADRUS, BENEKOV, ROJEK, OPOP)

- instalacja pomp ciepła

- serwis i uruchomienie kotłów VIADRUS, ROJEK, ATTACK, OPOP, IMMERGAS, BRÖTJE

- instalacja - dostawa i montaż odkurzaczy centralnych REHAU VACUCLEAN.Naszą firmę można znaleźć w powiecie nowojiczyńskim w miejscowości Trojanovice pod nr. 740.

Produkty
  • centralne ogrzewanie, naprawa instalacji techniki grzewczej, usługi, ogrzewania podłogow , wymiana kotła, grzejniki ciała
  • dostawy wody przemysłowej, przebudowa wodoinstalacji, instalacja kanalizacji, rekonstrukcja obudowy, hydraulik woda
  • pompy głębinowe, pompy do ciepłej wody, pompy hydrodynamiczne, pompy odśrodkowe , akcesoria do kompresorów
  • projektowanie rurociągów, montaż rurociągów, montaż armatury gazowej, naprawy rurociągów, kontrola instalacji gazowej, naprawa urządzeń gazowych

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha