CARTINT, s.r.o.
Profesionalni tonovani autoskel Hodonin


Firma CARTINT wykonuje barwienie szyb przednich w regionie Hodonín w regionie Kyjov bez konieczności demontażu i nakładania folii przeciwsłonecznej na samochody - folie samochodowe i folie okienne na szyby w pobliżu budynków - bezpieczeństwo, ochrona przed słońcem, izolacja termiczna.
Zapewniamy barwienie szkła za pomocą folii o różnych kolorach i montujemy szkło bezpieczne na budynkach.

Specjalizujemy się również w zmienianiu filmów, naklejek na nadwozia.

Warsztat montażowy:
 -Zlin-Louky, Pod Sternberkem 306.
Działamy na całym Morawach.

Przyciemniane szyby przed demontażem szyb z 5-letnią gwarancją.
Twój samochód z folią zyska lepszy wygląd i będzie lepiej chroniony przed potencjalnym zainteresowaniem złodziei. Szkło z folią ochronną jest wzmocnione i przyciemnione, więc przegląd tego, co znajduje się we wnętrzu samochodu, jest niższy niż przezroczyste szkło.

Folia okienna do szkła budowlanego:
 - folia odbijająca światło słoneczne do aplikacji z zewnątrz zapobiega przenoszeniu ciepła do wnętrza przez okna - z zewnątrz są nieprzezroczyste, ale z zewnątrz zachowana jest przezroczystość
 - Izolacja, folie słoneczne do wnętrz mogą być stosowane tam, gdzie jest to konieczne w celu zmniejszenia kosztów ogrzewania
 - Folie izolacyjne z wewnętrznym montażem w różnych wariantach kolorystycznych zmniejszają straty ciepła przez szybę okienną lub drzwiową nawet o 20%.
 - folie bezpieczeństwa, które mogą być zarówno przezroczyste, jak i barwione, są odpowiednie do wszystkich obszarów, w których ochrona przed złodziejami, a także od obrażeń odłamków szkła może również spowolnić rozprzestrzenianie się ognia.

Wymiana folii na karoserii - zapewnia ochronę oryginalnej farby samochodowej przed zarysowaniami i blaknięciem farby.
Specjalne folie 3D lub folie do zawijania są odpowiednie do częściowego lub całkowitego pokrycia karoserii pojazdu, motocykla, quada, łodzi, skutera i innych środków transportu.
Zmiana kolorów i wzorów jest szybka i łatwa, bez malowania ciała.

Nasze kreatywne studio stworzy wizualizacje i projekty oryginalnych naklejek reklamowych i promocyjnych materiałów firmowych.
Dostarczamy opatrunki, folie do samochodów firmowych i prywatnych.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Profesionalni tonovani autoskel Hodonin
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Hodonin 695 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha