CARTINT, s.r.o.
Profesionalni tonovani autoskel Olomouc


Cartint przyjmuje zamówienia w Ołomuńcu, w regionie Prostějov, na przyciemnianie szyb przednich bez demontażu. Stosujemy folie samochodowe - słoneczne i specjalne naklejki samochodowe 3D.
Dostarczamy również folie bezpieczeństwa, termoizolacyjne do okien budynku. W przypadku szkła budowlanego wykonujemy tonowanie i montujemy szkło bezpieczne na budynkach.

Na zamówienie możemy zaprojektować i zrealizować naklejki 3D do karoserii.

Działamy na całym Morawach.
Warsztat montażowy:
 -Zlin-Louky, Pod Sternberkem 306, obszar Zlinprojekt.

Barwienie szkła z 5-letnią gwarancją - zastosowanie specjalnej folii bez usuwania szkła.
Zaletą folii samochodowej jest jej odporność na ścieranie, zarysowania, tłuszcz, stabilność koloru i długa żywotność.
Dzięki folii będziesz chroniony przed promieniowaniem UV w samochodzie, temperatura w samochodzie spadnie i nie ma niebezpieczeństwa oślepienia kierowcy.
Twój samochód zyska lepszy wygląd, a jednocześnie będzie lepiej chroniony przed wtargnięciem złodziei. Bezpieczne tafle szkła są wzmocnione, a przyciemnione szkło zmniejsza widoczność wnętrza samochodu.

Folie do nadwozia - ochrona lakieru samochodowego za pomocą folii.
Jest to zmieniający się film 3D lub film opakowaniowy opracowany w USA. Te specjalnie opracowane folie hybrydowe nadają się zarówno do częściowego, jak i całkowitego powlekania karoserii, motocykla, łodzi, skuterów śnieżnych i skuterów wodnych oraz innych pojazdów.
Dzięki tym filmom możesz zmienić kolor i wygląd swojego pojazdu znacznie szybciej i łatwiej niż przy tradycyjnym malowaniu karoserii. Ponadto oryginalna farba pozostanie zabezpieczona przed zarysowaniami i przebarwieniami.

Folia okienna do budynków:
- przezroczyste folie ochronne - odpowiednie dla zakładów przemysłowych, szkół, przedszkoli, szklanych drzwi, szklanych ścian itp., spowalniają rozprzestrzenianie się ognia, zwiększają ochronę przed złodziejami, przed skutkami fal ciśnienia i obrażeniami spowodowanymi rozbiciem szkła
- kontrola nasłonecznienia:
  - folia odblaskowa - zapewnia ochronę przed przenoszeniem ciepła do wnętrza przez okna, jest wyposażona w metalową warstwę, dzięki czemu odbijają promienie słoneczne, folie te są nieprzezroczyste z zewnątrz, ale zachowana jest przezroczystość z zewnątrz
- folie przeciwsłoneczne do wnętrz - nadają się do obniżenia kosztów ogrzewania, ciepło odbija się od folii na szybie od wewnątrz z powrotem do pomieszczenia, więc nie ma strat ciepła
  - folie termoizolacyjne - zmniejszają również straty ciepła przez okna lub drzwi nawet o 20%, instalowane od wewnątrz. Dostępne są zarówno warianty jasne, jak i kolorystyczne, dzięki czemu można je wykorzystać jako element projektu.

Kreatywne studio projektowe Cartint.
Wizualizacja kombinacji kolorystycznych folii samochodowych.
Projekt, realizacja:
- oryginalne naklejki reklamowe do pojazdów prywatnych, samochodów służbowych, innych firmowych materiałów promocyjnych i nośników reklamy.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Profesionalni tonovani autoskel Olomouc
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Olomouc 772 00

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha