CARTINT, s.r.o.
Profesionalni tonovani autoskel Vyskov


W CARTINT, s.r.o. eksperci pracują nad dostarczeniem kompletnych i częściowych naklejek na pojazdy. Barwimy również okna samochodowe bez demontażu i stosujemy bezpieczeństwo, izolację termiczną, nieprzezroczystą folię na oknach i folię na oknach na budynkach.
Działamy w regionie Vyškov i na Morawach.

Barwienie szkła z 5-letnią gwarancją - zastosowanie specjalnej folii bez usuwania szkła.
Zaletą folii samochodowej jest jej odporność na ścieranie, zarysowania, tłuszcz, stabilność koloru i długa żywotność.
Dzięki folii będziesz chroniony przed promieniowaniem UV w samochodzie, temperatura w samochodzie spadnie i nie ma niebezpieczeństwa oślepienia kierowcy.
Twój samochód zyska lepszy wygląd, a jednocześnie będzie lepiej chroniony przed wtargnięciem złodziei. Bezpieczne tafle szkła są wzmocnione, a przyciemnione szkło zmniejsza widoczność wnętrza samochodu.

Folie do nadwozia - ochrona lakieru samochodowego za pomocą folii.
Jest to zmieniający się film 3D lub film opakowaniowy opracowany w USA. Te specjalnie opracowane folie hybrydowe nadają się zarówno do częściowego, jak i całkowitego powlekania karoserii, motocykla, łodzi, skuterów śnieżnych i skuterów wodnych oraz innych pojazdów.
Dzięki tym filmom możesz zmienić kolor i wygląd swojego pojazdu znacznie szybciej i łatwiej niż przy tradycyjnym malowaniu karoserii. Ponadto oryginalna farba pozostanie zabezpieczona przed zarysowaniami i przebarwieniami.

Folia okienna do budynków:
 - przezroczyste folie ochronne - odpowiednie dla zakładów przemysłowych, szkół, przedszkoli, szklanych drzwi, szklanych ścian itp., spowalniają rozprzestrzenianie się ognia, zwiększają ochronę przed złodziejami, przed skutkami fal ciśnienia i obrażeniami spowodowanymi rozbiciem szkła
 - kontrola nasłonecznienia:
   - folia odblaskowa - zapewnia ochronę przed przenoszeniem ciepła do wnętrza przez okna, jest wyposażona w metalową warstwę, dzięki czemu odbijają promienie słoneczne, folie te są nieprzezroczyste z zewnątrz, ale zachowana jest przezroczystość z zewnątrz
   - folie przeciwsłoneczne do wnętrz - nadają się do obniżenia kosztów ogrzewania, ciepło odbija się od folii na szybie od wewnątrz z powrotem do pomieszczenia, więc nie ma strat ciepła
 - folie termoizolacyjne - zmniejszają również straty ciepła przez okna lub drzwi nawet o 20%, instalowane od wewnątrz. Dostępne są zarówno warianty jasne, jak i kolorystyczne, dzięki czemu można je wykorzystać jako element projektu.

Kreatywne studio projektowe Cartint.
Wizualizacja kombinacji kolorystycznych folii samochodowych.
Projekt, realizacja:
 - oryginalne naklejki reklamowe do pojazdów prywatnych, samochodów służbowych, innych firmowych materiałów promocyjnych i nośników reklamy.

Warsztat montażowy:
 -Zlin-Louky, Pod Sternberkem 306, obszar Zlinprojekt.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Profesionalni tonovani autoskel Vyskov
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Vyskov 682 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha